dr Holy

One Brain  jest nowoczesną, przynoszącą szybkie i trwałe rezultaty metodą terapii i rozwoju, stosowaną w trudnościach o podłożu emocjonalnym u dorosłych, nastolatków i dzieci.

Oparta na neurobiologii, korzysta z najnowszych odkryć naukowych na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu, jednocześnie reprezentując holistyczne podejście do ciała, umysłu i emocji, co sprawia, że jest bardzo efektywna.

One Brain  wykazuje wysoką skuteczność w redukcji stresu oraz terapii depresji, lęku, fobii, bezsenności, autoagresji, natręctw, zaburzeń odżywiania, tików.

Metodą tą w krótkim czasie osiąga się znaczące rezultaty m.in. w pracy z poczuciem własnej wartości, pewnością siebie, spokojem wewnętrznym, trudnościami z koncentracją, dysleksją.

Dzięki pracy One Brain możliwe staje się pokonanie trudności, które do tej pory mogły być nie do przezwyciężenia, takich jak np. ciągłe odkładanie ważnych spraw na później, utrzymanie diety, trema, niechciane wybuchy złości czy problemy w związkach.

Pozwala radykalnie zmienić samopoczucie i „stanąć na nogi” osobom przeżywającym trudności związane z rozwodem, chorobą własną lub bliskiej osoby, po doświadczeniach przemocowych czy mobbingowych.

Zapraszamy do Pani psycholog

AGNIESZKA OKULARCZYK

Dodaj komentarz