dr Holy

Zabiegi manualne Opole

Zabiegi manualne Opole

Zabiegi manualne Opole

Zapraszamy

NASZE USŁUGI

Masażystka

  KARINA FANDRYCH

Terapeuta kręgosłupa i hipnoterapeuta

GRZEGORZ MARĆ

Zabiegi manualne Opole

 

Zapraszamy na skuteczną bezpieczną metodę, wykorzystującą naturalne ruchy ciała. O szerokim zakresie oddziaływania. Dzięki łagodnemu zwiększeniu przestrzeni między kręgami. Zmniejsza się między innymi „ucisk” na nerwy i ból ustępuje. Wyzwalamy dzięki temu siły samo leczące kręgosłup oraz organy wewnętrzne. Dobrze wpływa na cały organizm. Zabieg prawidłowo przeprowadzony daje doskonałe rezultaty nawet przy ostrych bólach :

*kręgosłupa,

* pleców,

*bioder,

*rwa kulszowa,

*bóle głowy,

*drętwienie dłoni,

*bóle menstruacyjne

*stawów (wszelkie „wybicia”, „skręcenia”, zwichnięcia kontuzje) i innych.

Koryguje wady postawy i ma działanie rehabilitacyjne.

Terapia kręgosłupa jest przydatna między innymi osobom przebywającym długo w pozycji siedzącej. Jak i narażonym na zbyt obciążającą pracę fizyczną. Sposób wykonania terapii kręgosłupa jest bezpieczny „miękki” i nieinwazyjny. Daje świetne wyniki u osób które mają problemy z kręgosłupem.

Zabieg poprzedzony jest masażem chińskim, który daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć i bólów mięśniowych.

Jest również rodzajem „utrwalacza”.

Często już jeden – trzy zabiegi dają świetne rezultaty przy poważanych urazach czy schorzeniach kręgosłupa.

Dobry kręgarz  chiropraktyk wpływa na układ oddechowy. Nerwowy.Pokarmowy. Moczowo-płciowy. Bardzo dobrze działa na bóle karku. Ramion. Pleców.Kręgosłupa oraz świetnie łagodzi napięcia psychiczne. Wykorzystuje elementy klasycznej jogi. Tradycyjnej medycyny chińskiej Szczególnie akupresury. Shiatsu i rozciągania. Poprawia krążenie krwi. Pobudza układ limfatyczny. Rozluźnia stawy i mięśnie daje zadziwiające efekty w bardzo krótkim czasie.

To praca z głębokimi partiami mięśni i trwałymi ich napięciami. Zmniejszają ruchomość ciała. Kręgarz działa z tkankami głębokimi zmieniając struktury i ograniczenia ruchomości mięśni.

Może uwalniać od bólu, odpręża i rozluźnia. Zmniejsza ograniczenia ruchomości uwalniając od długotrwałych bóli i zbędnych napięć.

Przyspiesza regeneracje tkanek zwiększając elastyczność,rozluźnienie mięśni i powięzi.

Pracuje się nie tylko z daną dolegliwością, ale i z przyczynami jej powstania. Przywracając równowagę czyli zdrowie indywidualnie dla każdego pacjenta.

Zapraszamy codziennie od 9.00 do 17.00

Oraz sobotę 9.00 do 13.00

Leave a Comment