dr Holy

Warsztat Tworzenia Mapy Marzeń na nowy rok 2019

Mapa marzeń jest wyjątkowym narzędziem, które znacznie przyspiesza czas realizacji naszych marzeń i planów. Poprzez twórcze działanie stwarzamy naszą przyszłość i wszystko to co chcemy aby w naszym życiu się zrealizowało.

Już 28 grudnia zapraszamy Was na wyjątkowy warsztat tworzenia mapy marzeń. Dzięki energii grupy oraz medytacjom i wizualizacją będziemy dodatkowo wzmacniać i ukierunkowywać Wasze wizje na szybka realizację.

Co daje stworzenie mapy marzeń?

– codziennie patrząc na nią wzmacniamy realizację naszych marzeń i planów

– jest drogowskazem dla energii w którym kierunku ma pójść aby nas wesprzeć

– znacznie przyspiesza realizację celów i marzeń

– przypomina o naszych celach i marzeń

Zapewniamy wszystkie przybory – tekturkę, zdjęcia, ozdoby, kredki, farby, kleje, itd. Jeśli ktoś ma jasno sprecyzowane marzenia może przynieść swoje zdjęcia do wklejenia na mapę. Wielkość zdjęć najlepiej nie większa niż 7×10 cm.

Cena warsztatu 100 zł. Czas trwania około 3 h.

Prowadzący:

Sylwia i Szymon Piśkiewicz prowadzą praktykę indywidualną i grupową od 10 lat. Pracują na poziomie umysłu, emocji, energii i Ducha poprzez wglądy, odczyty energetyczne, oczyszczania miejsc i osób. Towarzyszą ludziom w ich drodze do prawdy o sobie pomagając w utrzymaniu stanu harmonii wewnętrznej w życiu codziennym. Na początku pracowali osobno jednak od 2014 połączyli swoje działania aby synchronicznie pracować z człowiekiem wykorzystując potencjał wynikający z połączenia energii żeńskiej i męskiej. Sylwia i Szymon to bliźniacze płomienie (twin flames). Twin flames to dwie połówki ten samej Duszy, które odnajdują się na ziemi w celu uzdrowienia przeszłych traum i wspólnego wzniesienia w energii miłości. Jednocześnie to odnalezienie siebie i połączenie powoduje wzmocnienie ich pracy energetycznej na rzecz ziemi i ludzi czego doświadczają każdego dnia pracując z ludźmi.

Sylwia Piśkiewicz

Dyplomowany Coach i Mentor, Trener Biznesu, Nauczyciel Vedic Art, Mistrz Reiki, Dyplomowany Bioenergoterapeuta, Naturoterapeuta

Charyzma, magnetyzm, uśmiech to jej znaki rozpoznawcze. Posiada niezwykły dar wglądu w człowieka, dzięki czemu już po krótkiej rozmowie czuje z jakim problemem boryka się dana osoba, wie jak można jej pomóc. W życiu jestem przekonana, że człowiek posiada pełną moc wewnętrzną, aby wykreować rzeczywistość i otaczający go świat, tak, jak pragnie, może przyciągnąć do swojego życia sytuacje, miejsca, ludzi, którzy będą dla niego najkorzystniejsze w danym momencie. Kieruję się zasadą, że to co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, te wizje, te marzenia, które możemy zobaczyć lub poczuć w wyobraźni są możliwe do realizacji w naszej rzeczywistości zewnętrznej. Najważniejsze jest to, aby człowiek posiadał świadomość tej możliwości- to pierwszy krok do otwarcia siebie na przygodę jaka jest życie.

Szymon Piśkiewicz

Dyplomowany Coach i Mentor, Manager, Mistrz Reiki, Instruktor jogi, Masażysta, Artysta Intuicyjny, Certyfikowany Praktyk Theta Healing

Cechuje go intuicja, wewnętrzny spokój, radość życia i wesołość. Jego motto – „Człowiek może osiągnąć wszystko, o czym marzy pracując ze sobą i poszerzając granice swojej świadomości. Każdy z nas jest Twórcą swojej rzeczywistości tylko potrzebuje to sobie uświadomić.” Przeszedł dwuletnia drogę wychodzenia ze swoich lęków i ograniczeń przez różne trudne i bolesne doświadczenia życiowe, stresy traumy i upadki po to aby powrócić do swojego wewnętrznego światła i mocy serca. Pracuje z ludźmi poprzez uwalnianie blokad i traum z ciała, umysłu i emocji oraz poprzez naukę samodzielnego i świadomego kreowania rzeczywistości.