dr Holy

Chiropraktyk CTH Opole

Chiropraktyk  CTH dr Holy  Opole

Chiropraktyk  CTH dr Holy  Opole

Chiropraktyk Opole . Chiropraktyka to skuteczna bezpieczna metoda.Wykorzystuje naturalne ruchy ciała, o szerokim zakresie oddziaływania. Dzięki łagodnemu zwiększeniu przestrzeni między kręgami zmniejsza się między innymi „ucisk” na nerwy i ból ustępuje.Wyzwalamy dzięki temu siły samo leczące kręgosłup oraz organy wewnętrzne.Dobrze wpływa na cały organizm. Zabieg prawidłowo przeprowadzony daje doskonałe rezultaty nawet przy ostrych bólach kręgosłupa. Bóle pleców, bóle bioder, rwa kulszowa.Bóle głowy, drętwienie dłoni bóle menstruacyjne oraz stawów. Pan Grzegorz Koryguje wady postawy i ma działanie rehabilitacyjne.

Terapia manualna kręgosłupa jest przydatna między innymi osobom przebywającym długo w pozycji siedzącej.Jak i narażonym na zbyt obciążającą pracę fizyczną. Sposób wykonania terapii kręgosłupa jest bezpieczny „miękki” i nieinwazyjny.Daje świetne wyniki u osób które mają problemy z kręgosłupem.

Zabieg poprzedzony jest masażem chińskim, który daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć i bólów mięśniowych. Masaż wykonywany jest na kanałach energetycznych – meridianach używanych m. in. w akupunkturze i akupresurze. Jest również rodzajem „utrwalacza”.

Pan Grzegorz, który wykonuje  u nas zabiegi pomógł już wielu osobom od dzieci po starsze. Przed laty miał ostrą nawracającą przepuklinę gdzie z bólu aż go przewracało. Odwiedzał wcześniej już chyba wszystkich ówczesnych specjalistów w okolicy zanim trafił na na tą metodę. W jego przypadku już po pierwszym zabiegu przeszło około 70% i z czasem nawroty ustały.

Chiropraktyka / Kręgarstwo  jest uznany w wielu krajach od lat za skuteczną technikę uzdrawiania wielu stanów patologicznych kręgosłupa. Zabieg manualny kręgosłupa, prawidłowo przeprowadzony, może nie tylko uwolnić od bólu kręgosłupa, stawów czy też korzonków, ale nawet uratować przed operacjami związanymi z np. w wypuklinami i przepuklinami kręgosłupa. Chiropraktyk (Kręgarz) manipuluje ciałem w obszarze kręgosłupa w celu ustawienia kręgów w taki sposób, aby nie uciskały nerwów i ból ustąpił.

Zabieg nie wymaga rozbierania się, wystarczy luźniejsze ubranie.

TERAPIA MANUALNA KRĘGOSŁUPA OPOLE

GRZEGORZ MARĆ

Chiropraktyk  CTH dr Holy  Opole

Zapraszamy

Leave a Comment