dr Holy

Czy kwestionujesz naturę rzeczywistości?

To pytanie wróciło do mnie nagle, jadąc samochodem do pracy myśli płynęły bezmyślnie i nagle olśnienie.

Czy potrafimy myśleć pytaniami? A może zdarza nam się że kwestionujemy wiadomości , które do nas docierają ? Czy mamy otwarty umysł i czy pytamy czasem dlaczego?

To wszystko zdarzyło się, bo w głowie mam kurs, który prowadzę. Kurs Reiki a tak naprawdę inicjację I stopnia, to coś co otwiera umysł i uruchamia przepływ energii.

Otwiera na rozwój świadomości.

Otwiera na zadawań pytań.

Pozwala kwestionować rzeczywistość.

To oczywiście dla osoby o słabej psychice może być niebezpieczne. Może spowodować nawet niestabilność emocjonalną. Dla zamkniętego w sztucznie stworzonych zasadach umysłu, może być zabójcze lub…

zbawienne.

Zależy od podejścia i oczekiwania. Po uruchomieniu przepływu zmiany mogą zachodzić wolno lub szybko, może też nie być żadnych zmian, bo mimo inicjacji możemy tego podarunku po prostu nie przyjąć.

Umysł, który wyszedł spod kontroli schematów, może rozwijać się w sposób w jaki tylko zechce, po za wszelką zewnętrzną kontrolą. Dostrzega więcej, widzi inaczej, uczy się i przyciąga do swojego życia nowe rzeczy. Może czynić cuda na miarę swoich możliwości. A możliwości rosną i rozwijają się, bo energia przepływu działa. Dzieje się tak oczywiście tylko, jeśli jesteśmy nastawieni na pracę i rozwój osobisty. Tylko wówczas mamy wybór.

Umysł , który wychodzi ze schematów myślenia, kwestionuje naturę rzeczywistości i widzi rzeczy jakimi są a nie jakimi, chcą żebyśmy je widzieli. Uczy się poprzez nowe poznanie, dostrzeganie wzorców programowania, któremu podlegał.  Jest połączony ze źródłem i korzysta z jego energii.

Jesteśmy istotami, których umysł może być nieograniczony. Możemy wychodzić po za schematy, możemy rozwijać nasze postrzeganie pozazmysłowe, tak bardzo, jak pozwoli nam na to nasza wyobraźnia. A wyobraźnię też możemy rozwijać.

Nic nie jest zabronione a wszystko jest możliwe, więc zawsze kiedy masz wybór kwestionuj, bo tylko to przynosi rozwój i wolność.

Dla tych, którzy chcieli by lepiej zrozumieć, jak bardzo można rozwinąć swój umysł poprzez zakwestionowanie rzeczywistości, polecam najlepszy film o rozwoju sztucznej inteligencji „Westworld”