dr Holy

Długi weekend – kroplówki na kaca

Długi weekend bardzo udany! –

Piękna pogoda aż żal nad wodę nie pojechać. A jak się jest z Opola to wody wszędzie pod dostatkiem . Najlepszy kierunek Turawa -rowery. A jak Turawa to piweczko. Ciepło jest, droga daleka to może drugie ? może trzecie?

Wieczór jeszcze młody a przecież weekendu są aż   4 dni. To może grill w ogrodzie z sąsiadami ?

Raczej później niż wcześniej bo przecież upał jest .

Historia jakich wiele, każdy z Nas uczestniczył w sąsiedzkim grillowaniu i co za tym idzie każdy z Nas doświadczał efektów dnia następnego 🙂

Tylko po co się męczyć, jak już studenci medycyny wymyślili że kroplówka z glukozy z witaminą c, działa cuda. Wiadomo że alkohol odwadnia, najważniejsze więc jest nawodnienie. Zupełnie inaczej nawadniamy się pijąc – co oczywiście należy robić – a zupełnie inaczej podając sobie elektrolity dożylnie. Tak więc mamy gotowy przepis, jak poradzić sobie szybko i skutecznie z efektami długich weekendów.

Kroplówki na kaca są coraz powszechniejsze,  bo i po co się męczyć jak można po godzinie , półtorej poczuć się rzeczywiście lepiej a weekend się przecież jeszcze nie skończył. Nie wiadomo co przyniesie wieczór…

Na szczęście coraz więcej osób idzie po rozum do głowy, szczególnie  przed powrotami z długich weekendów. To jednak oznacza że my w Centrum w weekendy przeważnie pracujemy.

Co zrobić , taki job.