dr Holy

Hipnoterapia XXI Wieku – Skuteczność 95% !!!

Hipnoterapia XXI Wieku Opole

Skuteczność 95% !!!
Lęki odpływają – Pewność Siebie rośnie

Hipnoterapia XXI Wieku Opole 

Hipnoza jest doskonałym narzędziem do badania nieświadomości. Pozwala człowiekowi doświadczać siebie na głębokich poziomach: ciała, aspektu psychicznego i duchowego. W hipnozie pracując na tych poziomach dostępne są informacje dotyczące przyczyn braku harmonii, ich celu i sensu. Podczas sesji pracujemy ze skłóconymi elementami osobowości, które stworzyły konflikt, dokonuje się wówczas transformacja i uzdrawianie na głębokich poziomach.

Hipnoza terapeutyczna niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości. Nie jest to jedynie praca z objawami problemów, ale niwelowanie ich przyczyn. Przy pomocy hipnozy nie chcemy jednak leczyć, prawdopodobnie bardziej tutaj trafnym określeniem byłoby słowo samouzdrawianie. Bo nie tylko chcemy się raz na zawsze pożegnać się z niepożądanym problemem czy stanem, by trwale zniknął ale też chcemy aby w zamian pojawiło się coś dobrego, pozytywnego i odpowiedniego dla nas.Tak więc neutralizując przyczynę problemu dajemy mu odpowiednie bodźce i uruchamiamy naturalny proces samouzdrawiania organizmu.

Skuteczność hipnozy terapeutycznej jest przeogromna. Przewagą hipnoterapii nad innymi terapiami jest to, że pracuje ona bezpośrednio z podświadomością, dociera więc do źródła i dlatego jest tak skuteczna, a rezultat jest odczuwalny często od razu! Dzięki hipnozie można dokonać ważnych zmian w sobie, przy czym często wystarczy zaledwie parę sesji.
W naszym Centrum Terapii Holistycznych dr Holy przyjmuje profesjonalny i doświadczony hipnoterapeuta Grzegorz Marć.
Przeszedł przez komplementarne szkolenia z zakresu hipnozy i hipnoterapii. Nieustannie zwiększa swoje kompetencje ucząc się tego fachu od najlepszych w Polsce i na świecie specjalistów. Przychodząc do nas na sesje hipnozy masz gwarancję, że zajmie się Tobą osoba profesjonalna.
Przestrzegamy kodeksów etyki największych na świecie organizacji hipnozy:
– National Guild of Hypnotists
– National Board of Hypnosis Education and Certification

HIPNOZA OPOLE

HIPNOZA KĘDZIERZYN- KOŹLE

Hipnoterapia XXI Wieku Opole

Zapraszamy na sesje hipnozy i poznania siebie  w Opolu w Naszym Centrum  dr Holy.

 

Leave a Comment