dr Holy

Hipnoterapia – Skuteczność

Hipnoterapia jest bardzo skutecznym sposobem poprawy stanu zdrowia. Po hipnoterapiaskończonej sesji sam(a) przekonasz się o rezultatach sprawdzając to. Efekt często widoczny jest natychmiast. Przewagą hipnoterapii nad innymi terapiami jest to, że pracuje ona bezpośrednio z podświadomością.

Psychoanaliza: 38% powrotu do zdrowia po średnio 600 sesjach.
Terapia Behawioralna: 72% powrotu do zdrowia po średnio 22 sesjach.
Hipnoterapia: 93% powrotu do zdrowia po średnio 6 sesjach.

U naszego Hipnoterapeuty średnia statystyczna w pomocy całkowitego pozbycia się danego problemu wynosi od 2 do 3 sesji przy skuteczności ok. 95%

Doświadczenie naszego hipnoterapeuty daje skuteczność na najwyższym poziomie. Nasz Hipnoterapeuta jest absolwentem Omni. Ukończył też wiele szkoleń z różnych technik hipnozy i hipnoterapii.

Poznanie i sprawdzenie odmiennych technik przez p. Grzegorza wypracowało dużą swobodę i bezpieczeństwo w poruszaniu się w tym obszarze. Podwyższając dodatkowo skuteczność i dodając pewność że techniki zastosowane są najbardziej odpowiednie i właściwe.

Nasz hipnoterapeuta stosuje pełną hipnozę. Podczas sesji będziesz wiedzieć że jesteś w stanie hipnozy.

Zazwyczaj do rozwiązania danego problemu wystarczą od 1 do 3 sesji. Choć często już 1 lub 2 sesje stanowią całościową terapie.

Zapraszamy na sesje do naszego hipnoterapeuty P. Grzegorza Marć

Hipnoterapia skuteczność 95% – Hipnoterapeuta Holy Grzegorz Marć

HIPNOZA OPINIE

HIPNOZA OPOLE

HIPNOTERAPEUTA GRZEGORZ MARĆ

Hipnoterapia