dr Holy

Kurs malarstwa Intuicyjnego Vedic Art I i II stopnia

Serdecznie zapraszamy 12-13.01.2019 na 2 dniowy kurs malarstwa intuicyjnego Vedic Art I i II stopnia certyfikowany międzynarodowym dyplomem.

Obudź w sobie moc kreacji i zobacz jak to jest spontanicznie tworzyć! Nie trzeba umieć malować.

Zapraszamy na warsztat malarstwa intuicyjnego Vedic Art. Niezwykłe spotkanie ze swoją Duszą dla osób który miały kontakt z malarstwem jak i zupełnych nowicjuszy.

Czy:

• chcesz uaktywnić prawą półkulę i odkryć swój potencjał twórczy
• odkryć kopalnię wiedzy, która jest w tobie
• podnieść samoocenę
• odnaleźć nowe inspiracje
• odzyskać radość i chęć działania
• skoncentrować się na nowych celach
• uporządkować swoje życie?

Zatem maluj i rysuj razem z nami według VEDIC ART!
Nie są potrzebne żadne kwalifikacje ani doświadczenia malarskie, czy artystyczne! Jedyny wymóg to chęć bycia w procesie tworzenia.

VEDIC ART opiera się na starej wedyjskiej wiedzy, która ma swój początek w Indiach. Ta kultura, która osiągnęła swój największy rozwój przed wieloma tysiącami lat, pozostawiła po sobie wiele skryptów i ogromną wiedzę m.in. także o Sztuce, etyce, filozofii.

VEDIC ART jest drogą, gdzie poprzez tworzenie osiąga się stopień wyższej świadomości duchowej, a sam proces tworzenia nie jest nastawiony na osiągniecie rezultatu i nie wymaga znajomości technik malarskich. Nauczysz się tworzyć coś od siebie i poza kontrolą. Zasady VEDIC ART to tak jak karta nawigacyjna, gdzie ty sam ustawiasz igłę kompasu w kierunku Twego Wyższego Ja. To wędrówka Duszy do jej własnego domu.
VEDIC ART jest niezależny, nie należy do żadnego kierunku, szkoły czy organizacji. Malując wg VEDIC ART jest się związanym tylko z bezgraniczną osobistą wolnością. To nie ideologia, filozofia czy religia tylko wiedza o Prawach Kosmosu. Możesz wierzyć w co chcesz i malować wg VEDIC ART.

Jak odnaleźć twórcę w samym sobie?

Wszyscy ludzie posiadają potencjał twórczy i aby to odkryć należy zacząć tworzyć. VEDIC ART pomaga ludziom wznieść się na wyższy poziom Rozwoju Duchowego poprzez wykorzystywanie obu półkul mózgowych, także prawej, której używamy właśnie przy tworzeniu.

Malowanie wg zasad VEDIC ART to znalezienie samego napędu w tworzeniu. Przyszedł teraz czas, żeby odkryć ten wewnętrzny zapomniany krajobraz włączając prawą półkulę. Żeby móc to zrobić należy przystąpić do procesu tworzenia nie mając ani celu, ani oczekiwań.

W naszym życiu wszystko jest możliwe!

W VEDIC ART wychodzi się z założenia, że mamy całą wiedzę w sobie, a chodzi tylko o to, żeby ją wyciągnąć ze swoich wewnętrznych zakamarków i wtedy odkrywamy ile mamy możliwości! Każdy człowiek, dzięki swej sile twórczej, może dokonać wielkich rzeczy.

Malowanie to bycie w PROCESIE, a obrazy, które powstają są właściwie, najczęściej bardzo pięknym, produktem ubocznym. Jako nauczycielka w VEDIC ART nie pokazuję nigdy jak trzeba malować, bo to byłoby wdarciem się w czyjeś prywatne życie! Zasady VEDIC ART mają taką samą wartość w życiu jak i procesie twórczym. Ty jesteś wyjątkowy i nie ma nikogo, kto mógłby tworzyć i żyć tak jak ty. W sprawach małych i dużych.

Malowanie – to praca ucznia. Wielka Sztuka – to nasze życie. Obraz jest językiem uniwersalnym i akceptowanym przez wszystkich, często otwiera drzwi tam gdzie słowo nie ma dostępu.

Na warsztatach VEDIC ART:

– poznasz sekret 17 zasad, by odkryć w sobie radosnego Twórcę i utalentowanego kowala własnego losu
– uwierzysz w siebie! łagodnie, ale stanowczo stawisz czoła swym lękom
– rozwiniesz swą osobowość! uświadomisz sobie swoje ograniczenia i lęki
– odkryjesz swój twórczy potencjał i moc, poznasz swoje marzenia
– poczujesz przypływ pozytywnej energii
– zobaczysz, że potrafisz malować!

VEDIC ART polecamy osobom, które:

– muszą w swojej pracy lub szkole codziennie wykazywać się kreatywnością, stawiać czoła wyzwaniom
– myślą, że brakuje im pomysłu na siebie i swoje życie,
– z trudem podejmują decyzje,
– czują się wewnętrznie wypalone, nudzi je codzienność
– nie widzą dla siebie perspektyw lub
– myślą, że w życiu osiągnęły już wszystko,
– żyją lub pracują w ciągłym stresie, lęku przed konkurencją,
– pragną odzyskać spontaniczność myślenia, radość, i inspirację

Kurs VEDIC ART prowadzi międzynarodowa nauczycielka Vedic Art SYLWIA PISKIEWICZ, która maluje z pasją od wielu lat według Vedic Art.

Informacje organizacyjne:

Opłata za naukę I i II stopnia – 600 zl

Vedic Art jest bardzo wskazany również dla dzieci, które są mile widziane na naszych warsztatach. Dzieci uczestniczą bezpłatnie.

Podstawowa wyprawka malarska (zestaw małych farb, pędzelki, podstawowy zestaw płócien malarskich) w cenie warsztatu.

Zapewniamy sztalugi i poczęstunek (kawa, herbata, przekąska). Celem rezerwacji miejsca prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 200 złotych.

Na miejscu znajduje się sklepik malarski z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami w promocyjnych cenach.

Osoby kończące kurs Vedic Art otrzymują oficjalny certyfikat Vedic Art. respektowany w całej Polsce i zagranicą.

Zapisy na

Prowadząca:

Sylwia Piśkiewicz

Dyplomowany Coach i Mentor, Trener Biznesu, Nauczyciel Vedic Art, Dyplomowany Bioenergoterapeuta, Naturoterapeuta

Charyzma, magnetyzm, uśmiech to jej znaki rozpoznawcze. Posiada niezwykły dar wglądu w człowieka, dzięki czemu już po krótkiej rozmowie czuje z jakim problemem boryka się dana osoba, wie jak można jej pomóc. W życiu jestem przekonana, że człowiek posiada pełną moc wewnętrzną, aby wykreować rzeczywistość i otaczający go świat, tak, jak pragnie, może przyciągnąć do swojego życia sytuacje, miejsca, ludzi, którzy będą dla niego najkorzystniejsze w danym momencie. Kieruję się zasadą, że to co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, te wizje, te marzenia, które możemy zobaczyć lub poczuć w wyobraźni są możliwe do realizacji w naszej rzeczywistości zewnętrznej. Najważniejsze jest to, aby człowiek posiadał świadomość tej możliwości- to pierwszy krok do otwarcia siebie na przygodę jaka jest życie.