dr Holy

Life Coaching Opole

Life Coaching Opole

Life Coaching Opole

Life Coaching z Szymonem Piśkiewicz – metoda True Being

Zapraszamy serdecznie na sesje indywidualne life coachingu w centrum dr Holy.

   Life coaching to uznana na świecie metoda, która pomaga dokonać znaczących zmian w życiu w prosty, skuteczny sposób.

 Coach i uczestnik pracują razem z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod rozwojowych nad uwolnieniem ograniczeń, obaw, które blokują szczęśliwe życie oraz nad realizacją celów i marzeń. Pracujemy również nad relacjami oraz związkami.

Czy w twoim życiu nadchodzą duże zmiany osobiste lub zawodowe?

Twoje życie stanęło w miejscu i czujesz się wypalony?

Nie potrafisz poradzić sobie z sytuacją życiową?

Masz ambitne plany ale nie wiesz jak je zrealizować?

To znaczy, że life coaching jest dla Ciebie!

Metoda True Being

Pracuję autorską metodą life coachingu – True Being™, która powstała poprzez setki spotkań z ludźmi.Warsztatów i własnych doświadczeń życiowych z różnymi formami terapii.

Metoda True Being™ mówi o prawdziwej obecności coacha i uczestnika w trakcie sesji coachingowych.

Spotykamy się bez masek, można wszystko powiedzieć, bez oceny, bez stresu. Uczestnik jest traktowany zawsze z pełną uważnością a nie jako kolejny „pacjent do odhaczenia”. 

Zawsze pracuję z każdym indywidualnie. Wzmacniając jego mocne strony, indywidualny potencjał. Jego unikatową ścieżkę rozwoju, najlepszą dla niego. Rozmawiamy o wszystkim: życiu, pracy, związkach, rodzinie, duchowości. Wszystko to co jest dla Ciebie ważne i ma na Ciebie wpływ w tym momencie życia.

Na sesjach coachingu dowiesz się:

Co zrobić żeby kryzys przekształcić w dobrostan.

 W jaki sposób mogę poprawić swoją sytuację materialną i zawodową.

Co zrobić, aby lepiej porozumiewać się z partnerem, bliskimi.

Jak skutecznie stawiać czoła wyzwaniom życiowym.

Life coaching może również pomóc Ci jeśli w Twoim życiu pojawiły się:

– strach, obawy, lęki

– uzależnienia

– depresja

– nerwice

– brak motywacji

– brak skupienia, problemy z uwagą

– niechęć do zmian

– problemy w relacjach z ludźmi

– strach przed przemówieniami publicznymi, prowadzeniem spotkań, prezentacji

Sesję kończysz z nową energią, motywacją do działania oraz jasno określonym celem i planem działania.

Sesje coachingowe prowadzi się w cyklach spotkań po to, aby pomiędzy sesjami uczestnik mógł stopniowo wprowadzać zmiany w swoim życiu. Wówczas zmiany zachodzą trwale i na głębszym poziomie.

Prowadzący

Nazywam się Szymon Piśkiewicz, rozwojem osobistym zajmuję się od wczesnych lat życia.

Zawsze dużo czytałem, obserwowałem rzeczywistość i zadawałem sobie mnóstwo pytań odnośnie funkcjonowania świata i człowieka. Jestem dyplomowanym coachem i mentorem. Skończyłem kilkadziesiąt warsztatów różnych metod terapeutycznych. Ustawienia systemowe, psychoterapii, warsztaty rozwijania potencjału, warsztaty pracy z emocjami i wiele innych. Jednocześnie przeszedłem pełną własną terapię tak aby oczyścić się ze swoich negatywnych wzorców, starych emocji i lęków tak abym mógł z czystym sercem i bez projekcji pomóc drugiej osobie na jej osobistej ścieżce rozwoju.

Sam miałem wielu świetnych nauczycieli i mentorów a teraz z radością dzielę się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem nabytym na własnej drodze życia.

Na mojej drodze do poznania podróżowałem po całym świecie, również organizując warsztaty rozwojowe. Poznając inne kultury, inne spojrzenia na świat oraz metody rozwoju osobistego. Zanim rozpocząłem własną działalność jako coach, spędziłem 7 lat w dużej międzynarodowej firmie jako specjalista i szef 12 osobowego zespołu, będąc odpowiedzialnym za budżet 150 mln €.

Dzięki temu wiem z doświadczenia z czym borykają się pracownicy korporacji oraz jak im pomóc.

Moje życie było pełne różnorodnych doświadczeń, nie raz na granicy życia i śmierci. Radość, spełnienie, ból, cierpienie, smutek, ekstaza i miłość przeplatały się w nieustannym tańcu pozwalając mi na poznanie kim jestem, jaka jest moja droga tutaj na ziemi oraz dając bogactwo wiedzy i informacji do pomocy innym. Dzięki wrodzonej empatii i intuicji potrafię wczuć się w drugiego człowieka, w jego sytuację oraz indywidualny potencjał tak aby pomóc mu wejść na najlepszą dla niego ścieżkę życiową i zawodową.

W ten sposób naturalnie rozwinęła się moja metoda life coachingu oparta o prawdziwą obecność terapeuty i uczestnika na sesji – True Being™.

Life Coaching Opole

Leave a Comment