Masaże lecznicze i relaksacyjne

Masaże lecznicze i relaksacyjne w Centrum Terapii Holistycznych dr Holy Opole


W Centrum Terapii Holistycznych dr Holy w Opolu, mamy dla Państwa duży wybór masaży, poniżej opiszemy kilka z nich, wiedząc iż nie wyczerpiemy w pełni tematu. O resztę zapytajcie państwo Naszych Terapeutów. Masaż Opole

Drenaż limfatyczny https://drholy.pl/drenaz-limfatyczny/ 

Jest to masaż leczniczy, który zmniejsza zastoje limfatyczne, opuchnięcia po urazach. Wspomaga prawidłową wymianę składników przemiany materii, usuwa szkodliwe substancje powstałe w wyniku przemiany materii. Oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia jego odporność

Masaż odchudzający – https://drholy.pl/masaz-antycellulitowy/

Jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi.  Polega na intensywnym i mocnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, wyszczupla sylwetkę, a także wpływa na znikanie cellulitu i wzmacnia mięśnie. Masaż ten doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic pośladków, bioder ud i brzucha.

 


Masaż klasyczny  – https://drholy.pl/masaz-klasyczny/
Ten rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób. Ten rodzaj masażu, jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni, napięciowe bóle głowy i inne. Masaż  kręgosłupa to także zabieg relaksujący.


Masaż relaksacyjny – https://drholy.pl/masaz-relaksacyjny/
Ten masaż jest idealnym sposobem na zmęczenie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.


Masaż bańką chińską – https://drholy.pl/masaz-banka-chinska/
Masaże tego typu stosuje się w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych. Bańki chińskie wykorzystywane są m.in. w celu masażu leczniczo-relaksacyjnego. Doskonale zmniejsza napięcie mięśniowe, które powodują np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała.  Napina i ujędrnia skórę, pobudza krążenie limfy w organizmie.

Masaże Opole

https://www.facebook.com/holydoctors16