Odchudzanie

Odchudzanie dr Holy Opole Klinika Witaminowa

Odchudzanie

Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jeśli zależy Ci na zdrowym odchudzaniu, w Twojej terapii nie powinno zabraknąć witamin. Zawarte w składnikach odżywczych minerały i elektrolity wspomagają przemianę materii i spalanie kalorii. Dzięki nim nie dochodzi do odkładania się tłuszczów ani nie pojawia się efekt jo-jo.

Składniki wlewu:

witaminy B1 i B2 – biorą udział w spalaniu węglowodanów

witaminy B6 i B12 – wspomagają pracę czerwonych krwinek, a co za tym idzie mają udział w procesie migracji tlenu

witamina B7 – wspomaga przetwarzanie kwasów tłuszczowych

witamina C – jest kluczowa dla zdrowia i zapobiega nadwadze. Odgrywa istotną rolę w syntezie noradrenaliny, czyli substancji, która wpływa na gromadzenie się tłuszczu w naszym organizmie. Witamina C niweluje również oznaki zmęczenia i przeciwdziała starzeniu się.

Odchudzanie dr Holy Opole Klinika Witaminowa

 

Obecność różnych toksyn w organizmie powoduje różne dolegliwości i choroby przewlekłe. Są także często przyczyną problemu w walce z nadwagą. Szczególnie wtedy gdy próbujesz schudnąć toksyny te mogą wpływać na codzienną wydajność i poziom energii, blokując drogę do optymalnego stanu zdrowia. Dlatego warto najpierw rozważyć oczyszczenie organizmu wspomagane terapią dożylną.

Często stres prowadzi do nadwagi, dlatego ważna jest praca nie tylko nad swoim ciałem, ale i umysłem. Sama dieta czy suplementacja dożylna nie jest gwarancją uzyskania wymarzonej sylwetki.

https://drholy.pl/hipnoza-opole/

https://www.facebook.com/holydoctors16

https://drholy.pl/kroplowki-witaminowe/klinika-witaminowa-opole/