dr Holy

Odchudzanie Opole Hipnoterapia

Odchudzanie Opole

https://www.youtube.com/watch?v=h2XAdiVpeO0

Odchudzanie Opole – Hipnoterapia

Dzięki sesjom hipnozy jesteś w stanie dokonać wspaniałych zmian nie tylko w ciele ale i w umyśle. Istnieje prawie pewność, że poczujesz radość i satysfakcje z tych zmian i będzie ci z tym bardzo dobrze, a to napędza twoją podświadomość do kolejnych pozytywnych zmian i chudniesz jeszcze bardziej aż do właściwej i odpowiedniej wagi. Ta wewnętrzna radość z doświadczania tych pozytywnych zmian jest wprost bezcenna. Możesz doświadczyć większej pewności siebie, wzrasta samoakceptacja, zaczynasz siebie lubić i czujesz się z sobą przyjemnie.

Zmiany dokonują się Trwale. Oczywiście twoja waga może się wahać, ale w zdrowych i odpowiednich normach. Od tej pory funkcjonujesz na nowych odpowiednich zasadach wytyczonych przez Twoją podświadomość.

Hipnoza na odchudzanie pracuje bezpośrednio z podświadomością, w stanie transu hipnotycznego jesteś w stanie w łatwy sposób zmienić te nawyki na nowe i odpowiednie dla Ciebie. Potrzebujesz do tego tylko przewodnika czyli hipnoterapeutę, który przeprowadza Ciebie przez proces pozytywnych zmian i podjęcia decyzji o chęci zmiany.
W stanie hipnozy Twoja podświadomość zmienia nawyki na odpowiednie dobre dla Ciebie w sposób trwały i właściwy.

Serdecznie zapraszamy na skuteczne sesje Hipnoterapii

odchudzanie opole

Odchudzanie opole

HIPNOZA OPOLE

HIPNOZA KĘDZIERZYN- KOŹLE

Leave a Comment