dr Holy

Masz problem z nadwagą, chcesz schudnąć, ale nie Wiesz jak? Lubisz podjadać, przejadasz się, nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy…mamy na to sposób. Zapraszamy do naszego Centrum po pakiet dietetyczny, który pomoże Ci zwalczyć te nałogi, a co za tym idzie poprawi stan zdrowia psychicznego i fizycznego.
Pakiet dietetyczny to połączenie hipnozy z odpowiednie dobraną dietą, wspomaganą witaminami i minerałami.
Dzięki hipnozie doświadczasz zupełnie nowego poziomu funkcjonowania np. chęć podjadania, przejadania się zanika, słodycze stają się całkowicie obojętne, masz chęć na zdrowe odżywianie się w zdrowych proporcjach i odpowiedniej ilości. Może chcieć Ci się więcej ruszać, apetyt się zmniejsza i po prostu chudniesz.
Tak! Chudniesz, po prostu chudniesz w odpowiedni zdrowy dla Ciebie sposób. Trwale. Oczywiście Twoja waga może się wahać, ale w zdrowych i odpowiednich normach.
Hipnoterapia niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości. Poprawia stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Usuwa lęki i fobie. Błędne i nie nieodpowiednie nawyki i nałogi. Czy po prostu zmianę wagi na odpowiednią.
Hipnoterapia w Naszym wykonaniu daje rewelacyjne efekty. Aż 95 % skuteczności!!!
A indywidualnie dobrana dieta, poprzez odpowiednio zbilansowane pożywienie, dostosowane do tempa przemian metabolicznych, wyrównujące niedobory składników odżywczych wspomoże proces odchudzania.
Odchudzanie organizmu będzie jeszcze bardziej skuteczniejsze, jeżeli będzie wspierane przez witaminy i minerały, które blokują wchłanianie tłuszczy i węglowodanów oraz kontrolują apetyt.
Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jeśli zależy Ci na zdrowym odchudzaniu, w Twojej terapii nie powinno zabraknąć witamin. Zawarte w składnikach odżywczych minerały i elektrolity wspomagają przemianę materii i spalanie kalorii. Dzięki nim nie dochodzi do odkładania się tłuszczów ani nie pojawia się efekt jo-jo.
Minerały są istotnym składnikiem odżywczym. Ich obecność jest konieczna dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania naszych organizmów. Niestety organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytworzyć dlatego musimy ich dostarczać wraz z pożywieniem lub suplementować. Stanowią one ok. 4% masy ciała. Dzielą się na makroelementy i mikroelementy.
W naszym Centrum mamy w swojej ofercie kroplówki witaminowe i minerałowe. Za pomocą ich omijamy układ pokarmowy, dostarczając organizmowi witaminy i minerały bezpośrednio do krwiobiegu, eliminując wpływ enzymów trawiennych. Oznacza to dostarczenie organizmowi w 100% wartościowych składników, pozwalających na osiągnięcie najszybszego i najbardziej skutecznego efektu terapii. Substancje podawane w klinice wchłaniają się natychmiastowo, a co za tym idzie efekty ich działania są silniejsze i bardziej efektywne, niż w przypadku klasycznych suplementów diety.
Zapraszamy do naszego Centrum po pełny pakiet dietetyczny