dr Holy

Stan Wyjątkowy = Epidemia Koronawirusa

Stan Wyjątkowy = Atak Paniki = Epidemia Koronawirusa

Wszystkie media krzyczą, Epidemia Koronawirusa !

W każdym wpisie na platformach internetowych, jest to wiadomość dnia. Ilu mamy więcej chorych na koronawirusa , co zostało zamknięte, w znaczeniu które obiekty 🙂 Kto ze znanych ludzi się bada, kto zachorował , Jak reaguje rząd, jakie wdraża metody , jak walczymy z potencjalnymi zachorowaniami….

Ja lubiłam codziennie rano, przed wyjściem do pracy włączyć sobie DDTVN lub TVN24 i słuchać sobie w tle tego co dzieje się na świecie. A jak prowadzi Prokop z Welman to najbardziej , moi ulubieni prowadzący ( zresztą podobnie jak większości ludzi ) Teraz ,od kilku dni tego nie robię !

Nie mogę i nie chcę tego słuchać.

Dlaczego ?

Bo ta wiedza nie daje NIC dobrego ! Nakręca natomiast na pewno energię  strachu.  A jak to wygląda z punktu widzenia Energii  ?

Każda szkoła ezoteryczna, każda nauka naszych przodków mówi że :

Jeśli na COŚ kierujesz energię to , TO rośnie !

Czy chcemy żeby TO rosło?  Chyba nie

Dlaczego pisze się i mówi tylko o tym ile osób zachorowało, a nie mówi się ile już zostało wyleczonych?  Czy ta wiedza nie byłaby dla nas lepsza ? czy to nie powodowałoby, że zobaczylibyśmy światełko w tunelu ? Ale może z przyczyn nam nieznanych mamy się bać?

Cytat z artykułu R. Brzozy:
„463 osoby zmarły w wyniku koronawirusa i zamknęli cały kraj. Bardzo dziwna sytuacja i niebezpieczna. Rządy państw wprowadziły ustawy, które z jednej strony mogą pomóc, z drugiej strony zaszkodzić.Niepokojące jest to, że tak duże środki zapobiegawcze czyni się w imię… ochrony obywateli? Może być również taka sytuacja, że rządy państw wiedzą dużo więcej na temat koronawirusa. Stąd te drastyczne środki… Do tego dochodzi niszczenie całych gospodarek. Kto zrekompensuje tak olbrzymie straty firmom, które utrzymują państwa? Zawieszają kredyty… dobre i to…”

Zawsze zachodzi ewentualność że jednak nie wiemy wszystkiego …
Tylko czy mamy na to wpływ?
Zróbmy więc to na co mamy wpływ , a resztę pozostaje nam zaakceptować.

Skupmy się  na zdrowiu a nie na chorobie , zadbajmy o swoja odporność, spacery , dobre odżywianie i przestańmy się nakręcać resztą .

A dla chętnych , codziennie o 22.00 NTV proponuje medytację dla zdrowia i pięknego życia.  Ja biorę udział i  Was też zapraszam.