dr Holy

Terapia Kręgosłupa – Opinie

Super fachowiec. Godny polecenia. Postawił mnie na nogi opłacało się dojeżdżać do niego 60 km. Polecam
Ela
Człowiek o złotych rękach- bardzo mi pomógł w moich problemach z terapia kręgosłupakręgosłupem. Jest fachowcem z dużym doświadczeniem. Polecam bardzo serdecznie.

Emilaa

Żródło opinia google – kliknij na link

Żona dostała ulotkę Centrum.Pierwszy raz słyszała o manualnej terapii kręgosłupa.Wysłała mnie do Pana Grzegorza Marcia,ponieważ czasami boli mnie kręgosłup.Pan Grzegorz nastawił kręgi stopniowo. Wystarczyły trzy wizyty, żebym czuł się jak nowo narodzony.
Polecam.

Polecam terapię kręgosłupa, bardzo Pan Grzegorz mi pomógł

Żródło opinia google – kliknij na link

Grzegorz jest fantastyczny, wyprostował mi krzywy kręgosłup mojego syna , polecam

Żródło opinia google – kliknij na link

Zbawienny masaż u Pana Grzegorza…Polecam świetna sprawa . Fantastyczne miejsce …

Żródło opinia google – kliknij na link

 

Do Centrum wpadłem przypadkiem. Przypadkiem nabawiłem się zapalenia rozcięgna podeszwowego, przypadkiem szukałem informacji o najlepszym fizjoterapeucie w mieście i przypadkiem kumpel powiedział mi o Centrum Terapii Holistycznych 'dr Holy’ przy ulicy Kołłątaja w Opolu. Poszedłem i wsiąkłem na dobre.

Grzesiek Marć wyleczył kontuzje, a gdy na miejscu dowiedziałem się więcej o holistycznym podejściu do leczenia i profilaktyki od właścicielki Centrum (pozdrawiam Pani Kasiu!) zdecydowałem się na kroplówki witaminowe. Dla mnie, osoby aktywnej i lubiącej sport, był to strzał w dziesiątkę.

Witaminy, przeciwutleniacze, wszystko, by lepiej i szybciej regenerować organizm i przygotowywać go do kolejnych sportowych wyzwań. Dzisiaj często i chętnie 'wpadam’ do Centrum, raz nawet byłem na piątkowych medytacjach. 🙂

Zródło google – kliknij link

 

Chiropraktykaterapia kręgosłupa

P. Magda lat 56 dokuczliwe bóle karku i ramion promieniujące przez rękę do dłoni, ból w odcinku piersiowym, bóle w lędźwiach, z bólami boryka się już od długiego czasu.

P Magda mówi – bóle są nie do zniesienia najgorzej jest w odcinku lędźwiowym , w określonej pozycji dochodzi do silnego promienia bólu który unieruchamia na jakiś czas a później trudno się ruszyć, po prawej ręce okresowo przechodzi fala bólu do dłoni, od lewej strony stały ból barku koło łopatki.

P. Magda prosi o pomoc pomogłem już jej kuzynce więc ma zaufanie.
Przystępujemy do terapii manualnej kręgosłupa i uciski w odpowiednich punktach.
Odpowiedz organizmu jest natychmiastowa wszystkie bóle schodzą 90%.
P. Magda chodzi po gabinecie przeciąga się i sprawdza z niedowierzaniem

P. Magda mówi – Co za ulga… cuda pan potrafi panie Grzesiu

Bezcenne :-)

Za kilka dni robimy kontrolny zabieg – wszystko w porządku
oby tak łatwo było zawsze ?

Kompleksowa obsługa ciała i organizmu. Indywidualne podejście. Profesjonalne usługi

Kręgi szyjne – ostry ból szyi – RELACJE
Szczerze polecam Pana Grzegorza. Kilkukrotnie korzystałam z jego usług odczuwając znaczną poprawę, jednak ostatnio to co się wydarzyło przekroczyło wszelkie granice – potykając się skręciłam kręgosłup szyjny i nie byłam w stanie funkcjonować z bólu. W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym po kilku godzinach oczekiwania usłyszałam, że przy takim schorzeniu wskazany jest zabieg operacyjny, zalecono używanie kołnierza ortopedycznego oraz leki przeciwbólowe.
Niesamowite jest to, że gdy zadzwoniłam po pomoc do Gabinetu Terapii Naturalnych Pan Grzegorz przyjął mnie najszybciej jak to było możliwe. Do tej pory nie jestem w stanie wyjść z podziwu. Po jednej wizycie kołnierz nie był potrzebny, wróciła ruchomość, a ból minął. Wiedziałam, że Pan Grzegorz jest skuteczny, lecz to zdarzenie sprawiło, że nadal jestem pod ogromnym wrażeniem.
P.Ela
Dotkliwy ból prawego ramienia – RELACJE
P. Jarek 67 lat po przeróżnych nieskutecznych terapiach. objawy: od dłuższego czasu w ostatnim czasie nasilony dotkliwy ból prawego ramienia i przedramienia , ograniczenia ruchomości ręki, poranne drętwienie prawej ręki brak czucia w palcach, Zastosowana; terapia kręgosłupa, praca na powięziach, punktach spustowych itp. Jedna wizyta. Po zabiegu; ból ramienia i przedramienia całkowicie ustąpił, ograniczenia również ustąpiły, poranne drętwienia ręki czas pokaże.

 


Ograniczenia ruchomości ręki w zakresie 70% inne – RELACJE
Pani Elżbieta G. 63 lata od dawna umiała podnieść lewą dłoń maksymalnie 30 stopni poniżej ramienia, druga ręka również ograniczona ruchowo ale w mniejszym stopniu.
Rwące bóle prawej nogi drętwienia ograniczenia ruchomości, bóle kolan inne pomniejsze dolegliwości jak Pani Elżbieta to określiła życie w ciągłym bólu. Po pierwszym zabiegu zwiększyła się ruchomość prawej ręki o 50% częściowo ustąpiły bóle nóg i drętwienia, wyraźnie poprawił się nastrój. P. Elżbieta przestała mrużyć oczy i marszczyć czoło, na drugi dzień po zabiegu umyła wszystkie okna w domu bo święta idą :-))) wcześniej nie była wstanie tego zrobić Po kolejnych 2 zabiegach ruchomość obu dłoni wróciło do normy sprzed lat Pani Elżbieta z radością informuje że potrafi samodzielnie zapiąć stanik i założyć nogę na nogę :-) drętwienia bóle nóg i kolan ustąpiły wyraźnie poprawił się sen kontynuujemy terapie by utrwalić proces powrotu do sprawności

Polecam. Ból pleców zniknął.

Polecam ręce które leczą ból znika od razu?

Żródło opinia google – kliknij na link

Bóle w odcinku lędźwiowym – Relacjeterapia kręgosłupa

Bóle są nie do zniesienia najgorzej jest w odcinku lędźwiowym , w określonej pozycji dochodzi do silnego promienia bólu który unieruchamia na jakiś czas a później trudno się ruszyć, po prawej ręce okresowo przechodzi fala bólu do dłoni, od lewej strony stały ból barku koło łopatki – mówi P. Magda
P. Magda prosi o pomoc pomogłem już jej kuzynce więc ma zaufanie.
Przystępujemy do terapii manualnej kręgosłupa i uciski w odpowiednich punktach.
Odpowiedz organizmu jest natychmiastowa wszystkie bóle schodzą 90%.
P. Magda chodzi po gabinecie przeciąga się i sprawdza z niedowierzaniem
mówi – Co za ulga… cuda pan potrafi panie Grzesiu
Bezcenne chiropraktyka:-)
Za kilka dni robimy kontrolny zabieg – wszystko w porządku
oby tak łatwo było zawsze chiropraktyka

Zacznę od tego, ze mam 70 lat. Bóle kręgosłupa dręczyły mnie od wielu lat, az w jakimś momencie stały się na tyle uciążliwe, ze miałam trudności nie tylko przy chodzeniu, ale w każdej niemal pozycji łącznie ze snem.

„Zwiedziłam” bodajże wszystkie bardziej znane sanatoria w Polsce, a także na Słowacji ( tamtejsze terapie pomogły mi na najdłuższy czas), ale wszystko po jakimś czasie wracało do stanu wyjściowego.

Któregoś dnia w trakcie rozmowy z przyjaciółka mieszkająca w Stanach terapia kręgosłupaposkarżyłam się na moje dolegliwości, a za kilka dni otrzymałam od niej link kierujący mnie na terapie naturalne do gabinetu w…..Kędzierzynie-Koźlu, w dodatku o przysłowiowy rzut beretem od mego domu.

Z pewna rezerwą ( no bo jak to, pod nosem mam terapeutę i nigdy o nim nie słyszałam? ), zatelefonowałam i umówiłam sie na wizytę. Byłam mimo wszystkich sanatoriów w stanie nie budzącym wielkich moich nadziei, ale poszłam.

Pan Grzegorz potwierdził, ze istotnie jestem w kiepskim stanie ale zabrał się do pracy. Trwało to jakieś 5-6 miesięcy, najpierw co tydzień, później co dwa zjawiałam się w „ gabinecie tortur” gdzie wprawne ręce Pana Grzegorza doprowadzały mnie konsekwentnie do stanu używalności. Po pół roku byłam nowym człowiekiem. Minęło od tamtej pory 6 lat a ja nadal jestem w formie.

Pewnie, ze czasem coś dźwignie nie tak, popracuje w ogrodzie schylając się przez kilka godzin albo wymyślę jeszcze coś innego powodującego ból, ale wówczas bez wahania udaje się do Pana Grzegorza i na ogol po 2 wizytach znowu jestem „ na biegu”. Poleciałam jego terapie kuzynce z Raciborza i przyjaciołom z Wrocławia. Także byli w kiepskim stanie. O ile pamiętam, wystarczyły 2 albo 3 wizyty i stanęli na nogi.

Nadal, gdy tylko coś jest nie tak, przyjeżdżają i Pan Grzegorz stawia ich do pionu . Na ogol raz na rok. Myślę, ze niewielu terapeutów pomaga równie skutecznie. Z pełna odpowiedzialnością za pozytywny rezultat polecam ten gabinet i terapeutę.

P.Barbara Żródło opinia google – kliknij na link


Polecam jak najbardziej Pan Grzegorz pomógł mi z moim okropnym bólem kręgosłupa teraz w końcu mogę normalnie żyć.
Justyna

Żródło opinia google – kliknij na link


Od 18 roku życia borykałam się z bólem w plecach w odcinku lędźwiowym. Przerabiałam niezliczone ilości wizyt u ortopedów, neurologów, fizjoterapie, masaże. Wszystko pomagało ale na krótką chwilę, bo ból zawsze powracał.

Do momentu aż w ubiegłym roku zmieniłam charakter pracy i ból zaatakował ze zdwojoną siłą. Kolejne konsultacje nie wnosiły nic nowego. W momencie całkowitego zrezygnowania został mi polecony Pan Grzegorz.

Nie żałuję podjęcia decyzji o pojawieniu się w jego gabinecie. Po pierwszej terapii ból zniknął o prawie 80%, natomiast po kolejnej wizycie całkowicie. Do chwili obecnej ból w plecach nie daje się już we znaki, a ja mimo młodego wieku mogę wreszcie cieszyć się życiem bez nieustającego bólu.

W momencie kiedy ostatnio zaczęłam także uskarżać się na skurcze i bóle w ramionach od razu podjęłam decyzję o leczeniu u Pana Grzegorza i już odczuwam poprawę w tej kwestii.

Pana Grzegorza będę polecała każdemu – doświadczenie i indywidualne podejście to tylko część plusów jakie mogę wyliczyć. A dopóki ktoś sam nie sprawdzi, nie będzie wiedział o cudownej mocy jakie mogą sprawić ręce Pana Grzegorza.

Żródło opinia google – kliknij na link


Bardzo gorąco polecam! Mój kręgosłup i moje samopoczucie mają się o wiele lepiej odkąd trafiłam do Pana Grzegorza

Żródło opinia google – kliknij na link


Bardzo polecam. Sama korzystam i wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych z fachowej pomocy Grzegorza

Teresa

Żródło facebook


Od dłuższego czasu zmagałam się z codziennymi, silnymi bólami głowy, po terapii poczułam znaczną ulgę. Bóle głowy nawiedzają mnie znacznie rzadziej i z mniejszym nasileniem. Polecam!

Gabriela

Miałam do czynienia z wieloma osteopatami,jednak żaden nie dorównywał Panu Grzegorzowi.Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i doświadczenie,a co najważniejsze fantastyczne podejście do ludzi i do problemu.

Pan Grzegorz już po pierwszej wizycie poprawił znacząco komfort życia mojej mamie która od kilku lat zmaga się z chorymi biodrami kręgosłupem czeka ja długa droga do wyzdrowienia ale w końcu znalazła się osoba która potrafi pomoc !Polecam wszystkim którzy chcą wyzdrowieć w naturalny sposób,bez łykania bezsensownych tabletek

Justyna

Żródło opinia google – kliknij na link


Terapia Kręgosłupa / Chiropraktyka / Terapia Manualna / Kręgarz

#bólpleców #terapiakręgosłupa #terapiamanualna #chiropraktyka #przepuklinakręgosłupa #bólkręgosłupa #kręgosłup #dyskopatia #skolioza #rwakulszowa #rwakulszowaobajawy