dr Holy

CHIROPRAKTYK OPOLE

TERAPIA  KRĘGOSŁUPA – CHIROPRAKTYK OPOLE

https://www.youtube.com/watch?v=I-NyFfnR7_I

TERAPIA KRĘGOSŁUPA Opole

Zabieg manualny kręgosłupa, prawidłowo przeprowadzony, może nie tylko uwolnić od bólu kręgosłupa, stawów czy też korzonków. Ale nawet uratować przed operacjami związanymi z np. w wypuklinami i przepuklinami kręgosłupa. Chiropraktyk (Kręgarz) manipuluje ciałem w obszarze kręgosłupa w celu ustawienia kręgów w taki sposób, aby nie uciskały nerwów i ból ustąpił.

Przy terapii Manualnej kręgosłupa nie tylko zajmujemy się bólem kręgosłupa ale i ze względu na holistyczny charakter terapii również innymi bólami takimi jak bóle mięśni stawów rąk drętwień dłoni bóle głowy terapia ma charakter całościowy uwalniający od bólu i pracujący z ich przyczynami pracujemy tutaj z tym z czym przyjdzie do nas pacjent.

Godne uwagi jest że w naszym wykonaniu zabieg obejmuje pracę na mięśniach, a więc wchodzą w niego również elementy masażu powięzi, punktów spustowych, głębokimi patiami mięśni oraz pracy na meridianach.

Rozszerza i wzmacnia to znacząco skuteczność zabiegu ponieważ pochodzenie bólu może być przeróżne nie zawsze przyczyną jest kręgosłup.

Dlatego mamy świetne efekty przy likwidowaniu wszelkich napięć drętwień nóg i rąk a przede wszystkim usuwaniu bólu kręgosłupa barków bioder i mięśni pleców itp.

Zabieg nie wymaga rozbierania się, wystarczy luźniejsze ubranie.

Opinie / Relacje pacjentów

Terapia Kręgosłupa – Już po pierwszej terapii kręgosłupa przeprowadzonej przez Pana Grzegorza , bóle ustąpiły w 80 %. Znacznie poprawiła się ruchomość, a co najważniejsze ból kręgosłupa przestał budzić mnie w nocy. Po drugiej wizycie oceniam poprawę na jakieś 90 %. Jednocześnie dzięki zastosowaniu Akupunktury, pan Grzegorz sprawił, że ustąpiły drętwienia i obrzęki palców dłoni (zespół cieśni nadgarstka). Serdecznie polecam.

Żródło rekomendacja facebook

1 zabieg - ból plecówzmniejsza się o 50-80%


Mirosława J.
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Grzegorza. Pomógł mi kiedy wszyscy lekarze nie wiedząc co mi jest prawie wmówili mi chorobę psychiczną. Kilka wizyt u Pana Grzegorza i stanęłam na nogi.

opinie Oferteo

– CHIROPRAKTYKA OPOLE

Zapraszamy

GRZEGORZ MARĆ więcej

 

Leave a Comment