dr Holy

Terapia Wisceralna Brzucha Opole

Terapia wisceralna brzucha Opole

Terapia wisceralna brzucha Opole

Masaż manualny brzucha usuwa napięcia narządów wewnętrznych prowadzących do zaburzeń metabolicznych, krążenia krwi i limfy powodujących pojawienie się szkodliwych bakterii, grzybów, pasożytów, wirusów i obniżając odporność, Terapia manualna brzucha układa organy wewnętrzne po przemieszczeniach spowodowanych urazami i przemieszczeniami po wypadkach lub nadmiernym wysiłku. Przywrócenie prawidłowego rozluźnienia i elastyczności brzucha uwalnia zastoje organów wewnętrznych i przywraca równowagę procesów fizjologicznych i regeneracyjnych. Poprawia się krążenie krwi i limfy.

Terapia wisceralna, czyli terapia manualna narządów wewnętrznych, ma szerokie zastosowanie we wszelkich stanach ostrych i przewlekłych. Poprzez wykorzystanie technik wisceralnych, mamy wpływ na leczenie między innymi zaburzeń występujących w narządach wewnętrznych, układzie ruch, czy problemów psychosomatycznych, emocjonalnych. Manipulacje wisceralne są również nieodłącznym elementem każdej terapii uroginekologicznej.

Narządy wewnętrzne są w ciągłym ruchu, jakakolwiek restrykcja w obrębie narządu może negatywnie wpłynąć na jego ruchomość. W wyniku czego dochodzi do upośledzenia funkcji narządu. Za pomocą technik wisceralnych przywracamy jego prawidłową ruchliwość. W ten sposób stwarzamy organizmowi warunki do samoleczenia.

Terapia wisceralna brzucha Opole

 

Zabieg wykonuje Grzegorz Marć.

GRZEGORZ MARĆ

TERAPIA WISCERALNA BRZUCHA

 

Zapraszamy

 

Leave a Comment