dr Holy

Terapia THETA Healing

Nazywam się  Ewa Gajewska. Rozwój osobisty to moja pasja od ponad 10 lat.

Od zawsze interesowały mnie tajniki ludzkiego umysłu. Fascynowało mnie jak

to jest możliwe, że jedni w cudowny sposób zdrowieją, a inni przez długie lata borykają się z problemami zdrowotnymi, finansowymi lub w życiu osobistym.

Jak to jest, że jedni z łatwością osiągają sukces, a inni choć mają ku temu wszelkie predyspozycje, a nierzadko kwalifikacje potwierdzone licznymi kursami ciągle stoją w miejscu.

Z pomocą przyszedł Theta Healing.

Pomógł mi zrozumieć, że w istocie prawie 90% naszych decyzji jest podejmowana z poziomu podświadomości.

Często tak naprawdę nie rozumiemy dlaczego właśnie w danym momencie tak reagujemy – odpowiedzią są nasze przekonania, które zostały zapisane na poziomie podświadomości i to one kierują naszym zachowaniem i naszymi wyborami.

W swojej praktyce nauczyłam się łączyć to co jest duchowe i podświadome ze świadomym.

Skuteczność łączenia tych dwóch światów przerosła moje oczekiwania i widzę jak wielu osobom pomaga w codziennym życiu.

Często nawet uświadomienie sobie czegoś pozwala rozpocząć głęboka transformację.

 

Metoda Theta Healing

Zacznę od wyjaśnienia co to jest stan Theta – jest to stan głębokiego wyciszenia, w tym stanie półkule mózgowe są zsynchronizowane. Nasza intuicja zostaje wyostrzona, a osoby przebywające w nim potrafią zauważyć nowe możliwości, których np. pod wpływem stresu ( wysokie fale Beta ) nie mogliby dostrzec. Są w idealnym połączeniu z Wyższym Ja co daje możliwość głębszego wglądu w nasze przeszłe, a także przyszłe doświadczenia.

 

Theta Healing

Uzdrawianie duszy, ciała i umysłu podczas przebywania w Stanie Theta.

Stan Theta daje nam możliwość wejścia w podświadomość i przyjrzenia się naszym przekonaniom, które w zasadniczy sposób tworzą nasze życie, nasze otoczenie, a w końcu stają się również naszym przeznaczeniem.

Czasem te przekonania są dziedziczone z rodu, po naszych przodkach i to my rodząc się w danej rodzinie mamy możliwość zmiany schematu postępowania.

Traumy z rodu, z dzieciństwa lub nawet jeszcze w trakcie pobytu w łonie matki mogą być tak silne i nieuświadomione, że my wciąż i wciąż powtarzamy utarte ścieżki neuronowe, które nieuchronnie powodują, że doświadczamy takich, a nie innych doświadczeń.

Podczas sesji możemy przyjrzeć się tym przekonaniom i zmienić je na takie, które będą nam służyły. Tworzą się wtedy nowe połączenia neuronowe, które są nowa matrycą, na której można zbudować zupełnie inną rzeczywistość wokół siebie i dla siebie.

W Theta Healing odkrywamy na nowo prawdę o sobie, ze to My jesteśmy kreatorami naszego życia. Przebywając w stanie Theta łącząc się ze Źródłem Nieskończonej Miłości i inteligencji ( lub inaczej ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest) możemy zidentyfikować przekonania, które są dla nas obciążeniem, a następnie usunąć je z podświadomości, świadomości oraz ze wszystkich komórek naszego ciała.

Dlaczego z komórek ciała ?

Komórki naszego ciała zapamiętują wszelkie zdarzenia- szczególnie te połączone z wysoką dawką emocji i są one zapisywane także w kodzie DNA, dlatego właśnie możemy przejmować coś z rodu nawet gdy nie byliśmy osobiście zaangażowane/i w daną sytuację, jest ona obecna w naszym DNA i przenoszona z pokolenia na pokolenie.

Metoda Theta Healing pozwala na to by rozpoznać raniące wzorce, usunąć je i zastąpić nowym programem.

 

Jak wygląda sesja ?

Sesja trwa 1. 30 godziny.

Na początku rozmawiamy o problemie, z którym przychodzisz.

Pozwala mi to na nawiązanie kontaktu z Twoją podświadomością oraz Twoim polem morficznym, w tym samym czasie Twoja podświadomość przygotowuje się do transformacji podczas gdy Ty świadomie wypowiadając słowa uwalniasz się od emocji związanych z tym problemem. Już samo wypowiedzenie tego jest uwalniające.

Sesja odbywa się to w bezpiecznym miejscu, przyjaznej atmosferze bez oczekiwań i bez oceny- w głębokim szacunku i miłości do drugiego człowieka.

Podczas sesji najważniejszy jest Twój miarowy oddech będzie on pomocny w utrzymaniu Cię w tu i teraz, a także we wprowadzeniu do stanu Theta.

Gdy już wstępnie omówimy trapiący Cie problem razem zamykamy oczy.

Poprowadzę Cię poprzez medytacje do Twojego wnętrza i w połączeniu ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest będziemy szukać najlepszych rozwiązań Twojego problemu.

W tym stanie łatwiej się jest skoncentrować się na swoich odczuciach – rozeznać to co pochodzi z ciała oraz to pochodzi z umysłu świadomego i nieświadomego.

Stan Theta jest naturalnym stanem umysłu- dzieci do 6 roku życia bardzo często przebywają w nim. Wtedy też tworzą się najtrwalsze wzorce zachowań i odczuć.

W każdym momencie można przerwać sesję bez szkody dla Ciebie .

W tej metodzie zarówno Ty jak i Ja jako terapeuta mamy dostęp do Kronik Akashy oraz Nieskończonej Boskiej Świadomości gdzie zapisane są nasze przeszłe i przyszłe wydarzenia. Możemy dotrzeć do pierwotnego wzorca, który spowodował daną sytuacje w naszym życiu i zmodyfikować odczucia i przekonania tak aby nasze życie stało się prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

Za każdym razem gdy znajdujemy jakiś blokujący wzorzec i go kasujemy z przestrzeni i poziomów ( poziom obecnego wcielenia, poziom genetyczny, poziom historyczny i poziom duszy) jest wpajane nowe, które Ci służy. Ważny jest odpowiedni dobór słów ponieważ to słowo kreuje Nową Rzeczywistość. Nowe przekonania i uczucia są tak dobrane aby jak najlepiej współgrać z Tobą i powodować wzrost Twojej energii i siły życiowej.

 

Uwolnienie się od blokad może spowodować lekkie drżenia w rękach lub nogach – jest to efekt uwalniania napięć zapisanych w naszym ciele. Jest to naturalna reakcja organizmu, prowadząca do zdrowia. gdy nasze ciało uwolni się z traum czujemy się lżejsi, mniej spętani i mamy więcej energii ponieważ odblokowana jest nasza wewnętrzna siła i moc.

Po zakończeniu sesji jest rozmowa kończąca. To czas by podsumować to co się pojawiło, zarówno odczucia, obrazy a czasem niewyjaśniony ucisk gdzieś w ciele.

To wszystko to głęboki duchowy  proces uzdrawiania Twojej duszy i ciała.

Może być tak, że po sesji odczujemy chwilowy spadek energii i jest to naturalne ponieważ Twoje ciało i podświadomość współpracowały razem aby przynieść Ci pożądany efekt.

Wykonaliśmy dużo pracy i dlatego warto po sesji dać sobie czas na odpoczynek u poukładanie sobie tego wewnątrz siebie.

 

Jestem tu dla Ciebie. Zapraszam.

Z miłością

 

Ewa Gajewska