dr Holy

Uroki , czary , czarownice …

XXI wiek. Era internetu, czas postępującej cybertechniki i galopującej cyfryzacji. Czas w którym o wiele bardziej niż kiedykolwiek, patrzymy na świat ‘mędrca szkiełkiem i okiem’ wierząc, że poznanie empiryczne jest jedynym słusznym. Wszelkie teorie mówiące o świecie duchowym, magicznym traktujemy, w najlepszym wypadku, jako wtórne szukając przyczyny dającej się wytłumaczyć naukowo. Nawet gdy skutki z całych sił krzyczą do nas, że są nie z tego świata.
Albo z tego, jeśli założymy, że nauka nie ma monopolu na prawdę. Że są na tym świecie siły, które, urągając naszej niewierze, działają poza procesorami komputerów i przemieszczają się inaczej niż światłowodem.
Wszyscy, włączając najwybitniejsze głowy wieku XXI wiedzą, że energia istnieje. Kinetyczna, cieplna, jądrowa, długo by wymieniać. Jednak zdecydowana większość na zwrot ‘energia magiczna’ lub słowo ‘duchowa’ uśmiecha się tylko znacząco. Jednak to, że naukowiec nie wierzy nie znaczy, że to nie jest prawdą. Znaczyć to może tyle, że nie wie.

Świat energetyczny istnieje, ciała energetyczne to fakt. Czakry, aury, duchy i dusze to nie jest kwestia wiary dla tych, którzy wiedzą.
I gdyby w tym kontekście pomyśleć szerzej, zastanowić się nad sobą..
Czy wszystko w Twoim życiu układa się dobrze? Czy może masz wrażenie jakby coś Tobie przeszkadzało? Czy z Twoim zdrowiem w porządku, czy może coś szwankuje? A może kiedyś wydawało Ci się, że ktoś rzucił na Ciebie urok?
Wiem, XXI wiek, era technologii itd., ale czy mamy pewność że dusze naszych bliskich odeszły? A co jeśli nie? Jeśli tu zostały to skąd czerpią energię, albo bardziej, od kogo?
A może zauważasz że twój bliski zaczął zachowywać się zupełnie inaczej niż zwykle i nie wiesz dlaczego ? Lęki, fobie …znak naszych czasów, czy mogą być inne przyczyny ?

Potrafię to sprawdzić. To jest coś, co przyszło do mnie w pewnym momencie życia i czym się również zajmuje. To pasjonujące, chociaż nie ukrywam, że bardzo trudne, doświadczenie za którym podążam.