dr Holy

Zamroź nieżyczliwych, odetnij negatywnych

Zamroź nieżyczliwych, odetnij negatywnych, miej w okół siebie tylko tych, których warto mieć .

Filozofia Huny jest ze mną od wielu lat, dlatego wiem że Mój świat jest taki jakim go stworzę. Wiem że ogranicza mnie tylko moja wyobraźnia a energia podąża za uwagą. Inaczej mówiąc to na czym skupiasz uwagę rośnie i przybiera na sile.

Idąc za tymi prostymi wskazówkami zadałam sobie pytanie:

Czy chcę w moim świecie ludzi nieżyczliwych, roszczeniowych, źle mi życzących? Takich, których zachowanie wymusza na mnie skupienie uwagi na negatywach ? Lub zajmowanie się rzeczami pochłaniającymi energię ?

No raczej nikt nie chce 🙂

Niezależnie jednak od Naszego chcenia, tacy ludzie Nam się zdarzają, przecinają Naszą drogę i nie zawsze wiemy co z nimi zrobić.

Moja przetestowana propozycja jest następująca :

Nie obciążajmy się negatywnym myśleniem o tych osobach, nie zastanawiajmy się dlaczego tak się zachowują , nie bierzmy na siebie odpowiedzialności za ich złość, nie szukajmy winy w sobie.

Niektórzy ludzie po prostu tacy są, lubią żyć przeszłością, rozpamiętywać stare krzywdy i szukać sobie coraz to nowych wrogów.

Nie grajmy w te grę, nie obciążajmy swojej karmy ( czy co tam każdy ma do przepracowania) nienawiścią lub chociażby negatywnym myśleniem, zamrażajmy i odcinajmy.

Przepis jest prosty:

Zamroź nieżyczliwych, odetnij negatywnych !

Zamrożenia dokonujemy w pełnię, piszemy na kartce imię i nazwisko osoby dla Nas szkodliwej, oraz intencję np: nigdy więcej nie spotkam tej osoby na swojej drodze. Wkładamy do butelki lub słoika, zasypujemy solą, tak żeby nie wystawała i wkładamy do zamrażarki.

Nie musimy tej osobie źle życzyć, ale nie musimy też dobrze. Tym prostym aktem po prostu odcinamy od siebie jej energię, żeby nigdy więcej do tego nie wracać.

Robimy to Tu i Teraz! Bo teraz jest czasem mocy. Robimy to po to aby być szczęśliwym samemu ze sobą teraz, bez zewnętrznych przeszkód. Robimy to pamiętając, że Nasza moc pochodzi z czystego energetycznie wnętrza i Nic ani Nikt nie powinien zakłócać Naszej energii. I na koniec obiecuję że efekt przerośnie Wasze oczekiwania. 😉

Poniżej dla każdego kto ma ochotę poczytać 7 zasad hawajskich szamanów. Miłej lektury

Ike – świat jest taki, jak myślisz, że jest, ludzie są tacy jak myślisz, że są, los jest taki, jak myślisz, że jest – jesteś twórcą swojego świata. Twoje doświadczenia życiowe są odbiciem Twoich myśli. Gdy zmieniasz myśli – zmieniasz swój świat.

Kala – nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim myśleniu. Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe. Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Makia – energia podąża za uwagą. To, na co kierujesz swoją uwagę (o czym myślisz) – manifestujesz w swoim życiu. Może to być budujące jak i niszczące.

Manawa – teraz jest czasem mocy. Wszystko dzieje się teraz. Wspomnienia o przeszłości lub wizje przyszłości są tylko interpretacją tych zdarzeń w teraźniejszości. Tylko w chwili obecnej masz wpływ na swoje decyzje i wybory.

Aloha – stan istnienia w życiu, w którym umysł serce są jednością w radości. Bycie szczęśliwym w teraźniejszości z.. osobą, samym sobą, całym światem. Ma najpotężniejszą moc sprawczą we wszechświecie. Ma naturę przyciągania.

Mana – cała moc pochodzi z wnętrza. Wewnątrz są Twoje wszystkie możliwości, talenty, marzenia. Masz wszystko to, co jest potrzebne, abyś kreował życie jakiego pragniesz dla siebie. To moc Twojego ducha, autorytet wewnętrzny.

Pono – rezultat jest miarą prawdy. To jakie masz życie odzwierciedla Twoje przekonania. Jest koncepcją dobra, właściwości – wszystko to, co działa jest prawdziwe.