Zuzanna Rzepecka

Zuzanna Rzepecka to naturoterapeutka z pasji i z zawodu. Zawod uzyskała zdając państwowy egzamin z zawodu Naturopaty zgodnie z Ustawą o rzemiośle. Swoją edukację w tym zawodzie rozpoczęła 8 lat temu i od tej pory nieprzerwanie ją pogłębia. Wiele lat nauki, doświadczenie w pracy z klientami, współpraca z naturoterapeutami i lekarzami doprowadziła ją do miejsca w którym jest obecnie. Diagnozuje z języka zgodnie z medycyną chińską i to na niej głównie opiera swoją pracę zawodową, diagnozuje również za pomocą biorezonansów magnetycznych. Zuzanna Rzepecka jest autorką wielu artykułów z zakresu medycyny naturalnej, wciąż regularnie pisze do gazety Zdrowie prosto z natury, prowadzi kanał na YouTube oraz fanpage’a. Latem tego roku na rynku ukaże się jej pierwsza książka w formie papierowej, której jest współautorką, a także ebook jej autorstwa, prowadzi również szkolenia. Pani Zuzanna to dynamiczna i zawsze uśmiechnięta osoba, która zawsze podkreśla, że to co masz na talerzu i w głowie determinuje twoje zdrowie. Jej definicja zdrowia brzmi: zdrowie to równowaga trzech źródeł: umysłu, energii i ciała, a kolejność nie jest przypadkowa.


Biorezonans.

Biorezonans to urządzenie skanujące organizm za pomocą wysyłania fal elektromagnetycznych o niskiej częstotliwości. Za jego pomocą dowiadujemy się na jakiej częstotliwości wibrują poszczególne organy biorąc pod uwagę badany parametr. Wynik zawsze otrzymujemy w postaci cyfrowej, tak jak w przypadku badań laboratoryjnych.

Szczegółowe wyniki badań.

Biorezonans 8D LRIS to urządzenie bardzo szczegółowo skanujące każdy organ, a nawet komórkę, z osobna. Łącznie możemy przeskanować aż 1000 pozycji w całym organizmie. W układzie krążenia możemy sprawdzić żyły i tętnice z osobna (w poszczególnych miejscach w ciele, przekrojowo), serce (całość i przekrojowo), w układzie kostnym skanujemy każdą kość z osobna, a w układzie pokarmowym zaczynamy od skanu jamy ustnej a kończymy na odbycie.  Na przykład ściana żołądka jest skanowana aż z 3 poziomów, by móc jednoznacznie stwierdzić zmiany chorobowe, ilość patogenów (czyli wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, pasożyty), czy nietolerancję pokarmową. W każdym skanowanym narządzie, bez względu na wybór narządu osoba badana otrzyma informacje o zmianach chorobowych i patogenach, oraz swój indywidualny program zdrowotny, by wspierać organizm w procesie samonaprawy.


Info dla pacjentów, czyli jak efektywnie przygotować się do badań:

 

1. Wyśpij się.

Niby błahostka, bo przecież wiadomo że nie można być zmęczonym.
Jednak nie chodzi tu o samą noc przed badaniami.
By organizm był wypoczęty należy zwrócić uwagę na długość snu minimum przez ostatnich kilka nocy.
Wtedy dasz szansę organizmowi odpowiednio się zregenerować.

2. Nawilżaj się od środka.

Zwróć uwagę na ilość wypijanych płynów na minimum 3 dni przed badaniem. Należy wypijać 2 litry wody źródlanej niegazowanej, niezależnie od innych przyjmowanych płynów.

3. Nie pij alkoholu.

Jeśli dzień przed badaniami, lub dwa dni przed badaniami piłeś alkohol to istnieje duża szansa, że Twoje wyniki badań będą nieprawidłowe.
Szczególnie, jeśli zdecydowałeś się na badanie biorezonansem magnetycznym.
Dlaczego?
Ponieważ biorezonans to czułe urządzenie, które wychwyci zaburzenia w Twojej energetyce.
Wskaże wtedy błędne odczyty stanu wątroby.

4. Jedz mniej i chudo.

Minimum dzień przed badaniami zadbaj o niskotłuszczową dietę.
Dzięki temu dasz organizmowi chwilę wytchnienia i możliwość wyregulowania procesów biologicznych.
Wtedy też wyniki pokażą co tak naprawdę należy w nim wyregulować.

5. Bądź zdrów.

Często jesteśmy lekko przeziębieni, czy aktualnie zażywamy leki.
Nie jest to dobry czas na decyzję o diagnostyce stanu zdrowia.
Najkorzystniej jest przeczekać ten czas i wybrać się na badania w pełni sił.
Nie dotyczy to oczywiście osób chorych, u których taka diagnostyka wskaże co w danej chwili dolega organizmowi.
To samo tyczy się osób stale przyjmujących leki.