dr Holy

Afterparty

Klinika Witaminowa Opole

Szykuje się długa, szalona impreza? Chcesz po całonocnym szaleństwie szybko wrócić do formy, bo nie masz czasu ani ochoty na zmaganie się z tzw. kacem? Jeśli chcesz, aby ominęły Cię ból głowy, nudności, brak apetytu, zmęczenie i złe samopoczucie, w takim razie kroplówki witaminowe to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Ta kroplówka jest przeznaczona dla każdego kto potrzebuje ekspresowej regeneracji i pozbycia się kaca. Zapewnia szybkie uzupełnienie makro i mikroelementów oraz poziomu glukozy w tkankach.

Witaminowy koktajl podawany dożylnie to rewelacyjny sposób na szybką regenerację. Znany jest on i wykorzystywany przez wiele światowej klasy sław i celebrytów.

Formuła dla osób, które poprzedniego wieczoru przesadziły z ilością spożytego alkoholu i cierpią na typowe objawy zatrucia alkoholowego, czyli kaca: ból głowy, nudności, nietolerancja pokarmów (nawet wody), suchość w ustach, zimne poty, kłopoty z koncentracją, nadwrażliwość sensoryczna, zaburzenia pracy serca, drżenie rąk i ogólna słabość fizyczna.

Unikalny skład wlewu pomoże podnieść się z kolan, poprawi samopoczucie, nawodni, wzmocni przemęczony organizm i ułatwi powrót do gry. Zawarta w koktajlu witamina C przyczyni się do wyrównania poziomu elektrolitów w organizmie, a kompleks witamin z grupy B przyspieszy usuwanie toksyn, a tym samym zmniejszy niekorzystne działanie alkoholu.

Już po jednym seansie zobaczysz różnice, zalecamy 2 serie w odstępach 7 dni w celu uzyskania najlepszych efektów regeneracji Twojego organizmu.

KLINIKA WITAMINOWA OPOLE

Klinika Witaminowa Opole