dr Holy

O mnie

Katarzyna Kupisiewicz

Człowiek to nie tylko Ciało ale również Umysł i Energia. Aby zachować lub przywrócić zdrowie, trzeba zwrócić uwagę na każdy z aspektów.

Witaj, nazywam się Katarzyna Kupisiewicz i zajmuję się profilaktyką zdrowia oraz rozwojem. W moim życiu zawodowym, odbyłam szereg szkoleń i zdobyłam wiele uprawnień, jednak zawsze towarzyszyły mi dwie pasje:

Medycyna, szczególnie naturalna  oraz  Szkolenia, szczególnie dotyczące rozwoju osobistego

Moje pierwsze wykształcenie to pielęgniarka dyplomowana, którą myślałam wówczas, że zostałam przez przypadek. Dzisiaj wiem, że w życiu nie ma przypadków a wykształcenie i umiejętności, które wówczas uzyskałam, po wielu latach okazały się bardzo przydatne.

Moje wyższe wykształcenie, to menedżer, praca w tym zawodzie, dawała mi wielką satysfakcję, ogrom wiedzy i fantastyczne kontakty międzyludzkie. Dawała mi tez możliwość odbywania szkoleń w ramach mojej pasji uzdrawiania i rozwoju osobistego.

Coś o szkoleniach i nie tylko…

Jestem absolwentką wielu kursów rozwoju, takich jak: Metoda Silvy I st, II st, III st, Dwupunkt, Theta Healing, Uzdrawianie Metodą Zdenko Domancica. Zostałam dyplomowaną Bioenergoterapeutką i Mistrzynią Reiki. Jeśli chodzi o stronę medyczną, interesuję się medycyną ortomolekularną, naturoterapią, ziołolecznictwem oraz homeopatią.

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do profilaktyki i leczenia, uważam, że tylko zaopiekowanie duszy, umysłu i ciała pozwala na osiągnięcie pełnej harmonii i co za tym idzie – zdrowia psychicznego i fizycznego.

Dzisiaj w swojej firmie wykorzystuję zdobytą wiedzę, jak również współpracuję ze sprawdzonym zespołem terapeutów w celu przywracania zdrowia holistycznymi metodami.

 

W swojej pracy posługuję się głównie radiestezją, masażem energetycznym w oparciu o Reiki oraz bioenergoterapię wg Zdenko Domancica. Uzdrawiam poprzez zapewnienie swobodnych przepływów energii w naszym ciele oraz harmonizację centrów energetycznych. Służę radą i pomocą w zakresie połączenia medycyny akademickiej z medycyną naturalną.O Centrum

Centrum Terapii Holistycznych dr Holy Opole

Misją naszego Centrum jest pogodzenie osiągnięć Zachodu z mądrościami Wschodu. Nie piszemy prawd ogólnych i nie udowadniamy światu kto ma rację, podchodzimy do problemu kompleksowo i wykorzystujemy wszystko, co najlepsze w medycynie.

Tradycyjna sztuka lekarska opiera się na badaniach naukowych, medycyna naturalna na mądrości zdobytej przez ponad dwa tysiące lat – obie są ważne i posiadają wiele dobrych rozwiązań. Połączone w mądry sposób zapewniają najwyższy standard w terapii, której celem jest przywrócenie równowagi w organizmie każdego człowieka.

W swoim podejściu stosujemy zasadę, że człowiek to ciało, umysł i dusza, i każda z tych części powinna być zaopiekowana, żeby być długo i przewlekle zdrowym.

Zasada Hipokratesa głosi

„Przede wszystkim nie szkodzić.”

Działając w zgodzie z zasadą mistrza dodajemy punkt 2

„Działać z pożytkiem dla człowieka – uświadamiać, zapobiegać, leczyć.”