dr Holy

O mnie

Katarzyna Kupisiewicz

Z wykształcenia ubezpieczeniowiec.

Z zawodu menedżer.

Z zamiłowania bioenergoterapeuta.

Nazywam się Katarzyna Kupisiewicz i zajmuję się rozwojem. Wiele lat pracowałam dla korporacji, jako menedżer na różnych szczeblach. Zaczynając od menedżera sprzedaży, kończąc na stanowisku dyrektora regionalnego. Przez ten czas przeszłam wiele szkoleń i kursów, jednak nie tylko dotyczących mojej ówczesnej pracy. Praca w korporacji wyzwala dużo frustracji i dzisiaj wiem, że również niepotrzebnego lęku i emocji. Ja swoją odskocznię znalazłam w szkoleniach z rozwoju duchowego i pracy z energią. Kilka lat temu moja wieloletnia przygoda z korporacją – rękoma nowego szefa, została zakończona. Wiedząc jednak jak działa energia, wiem że to było trochę tak, że mój czas dla nich po prostu się skończył.
Dzisiaj można wysnuwać różne teorie, jednak ani jednego dnia nie żałowałam, że to się stało, a moja nowa firma, stworzona z pasji do zdrowia, już na mnie czekała. Dzisiaj prowadzę i rozwijam Centrum Terapii Holistycznych, dr Holy, ale zajmuję się również life coachingiem i szeroko pojętym rozwojem, również duchowym. Pracuję też z energią.  Każdy dzień jest czymś na co czekam, a największą nagrodą są wdzięczni ludzie, którzy korzystają z naszych terapii. Korporacje rządzą światem – tak, wiem, że to truizm – ale na szczęście dla mnie – już nie moim 🙂

Coś o szkoleniach i nie tylko...

Jestem Mistrzynią Reiki i praktykującą bioenergoterapeutką, adeptką Bioenergoterapii Metodą Zdenko Domancica i specjalistką metody samokontroli umysłu metodą Silvy. Przez ostatnie 20 lat aktywnie poszerzam wiedzę z zakresu medycyny naturalnej, doradzając i pomagając osobom potrzebującym. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do profilaktyki i leczenia, uważam, że tylko zaopiekowanie duszy, umysłu i ciała pozwala na osiągnięcie pełnej harmonii i co za tym idzie – zdrowia psychicznego i fizycznego.

W swojej pracy posługuję się głównie radiestezją, masażem energetycznym w oparciu o Reiki oraz bioenergoterapię wg Zdenko Domancica. Uzdrawiam poprzez zapewnienie swobodnych przepływów energii w naszym ciele oraz harmonizację centrów energetycznych. Służę radą i pomocą w zakresie połączenia medycyny akademickiej z medycyną naturalną.

O Centrum

Centrum Terapii Holistycznych dr Holy Opole

Misją naszego Centrum jest pogodzenie osiągnięć Zachodu z mądrościami Wschodu. Nie piszemy prawd ogólnych i nie udowadniamy światu kto ma rację, podchodzimy do problemu kompleksowo i wykorzystujemy wszystko, co najlepsze w medycynie.

Tradycyjna sztuka lekarska opiera się na badaniach naukowych, medycyna naturalna na mądrości zdobytej przez ponad dwa tysiące lat – obie są ważne i posiadają wiele dobrych rozwiązań. Połączone w mądry sposób zapewniają najwyższy standard w terapii, której celem jest przywrócenie równowagi w organizmie każdego człowieka.

W swoim podejściu stosujemy zasadę, że człowiek to ciało, umysł i dusza, i każda z tych części powinna być zaopiekowana, żeby być długo i przewlekle zdrowym.

Zasada Hipokratesa głosi

„Przede wszystkim nie szkodzić.”

Działając w zgodzie z zasadą mistrza dodajemy punkt 2

„Działać z pożytkiem dla człowieka - uświadamiać, zapobiegać, leczyć.”