dr Holy

Jestem osobą optymistyczną, wierzącą w ludzi i dobrą energię. Empatia i wrażliwość to moje cechy, których się nie wstydzę, bo wierzę, że miłość i czysta dusza to wielka siła. Szeroko rozumianąduchowością interesuję się od wielu lat. Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej, jednak mój umysł analityczny nie przeszkadza mi z zdobywaniu wiedzy duchowej. Niedługo po ukończeniu studiów poznałam Panią Bogusławę Andrzejewską, która zafascynowała mnie starożytną metodą uzdrawiania.

Ukończyłam trzy stopniowe szkolenie Reiki Usui Shiki Ryoho u Bogusławy Andrzejewskiej we Wrocławiu w 2012 roku przez inicjację na trzeci stopień. Zgłębiając tajniki wiedzy duchowej natrafiłam w swoim życiu na wspaniałą osobę – Marię Kerth, u której ukończyłam warsztaty z chirurgii fantomowej w Bielsku-Białej. Medycyna niekonwencjonalna to moja pasja, której nieustannie się poświęcam. Do każdego pacjenta podchodzę indywidulnie, bo każdy z nas jest wyjątkowy, a zadowolenie pacjenta jest dla mnie najważniejsze. Każdy pacjent podczas zabiegu traktowany jest z troską, tak aby w jak najlepszy sposób zadbać o jego zdrowie i siły witalne.

W życiu prywatnym staram się łapać z życia jak najwięcej. Uwielbiam aktywnie spędzać czas z moimi dwoma wspaniałymi córeczkami. Nie wyobrażam sobie życia bez jazdy na nartach oraz jazdy konnej. Hobbystycznie fotografuję. Kocham zwierzęta i rośliny, wszystkie 4 pory roku, góry i morze, lasy i pustynie. Wszystko jest dobre, gdy wykorzystujemy to w odpowiedni sposób, zgodnie z przeznaczeniem i dobrą intencją.

Żyjemy w czasach, w których na szczęście odkrycia fizyki kwantowej zmieniają powoli postrzeganie przez ludzkość zjawiska energii. Dziś nie jest już tajemnicą, że cały wszechświat z niej się składa i że jest ona czymś niezniszczalnym i dającym się przekształcić z jednej postaci w drugą. Nasze ciało również jest energią, ale nieco bardziej skondensowaną, niż ta subtelna, nas otaczająca.