Kroplówki Witaminowe

 Kroplówki witaminowe

 

W Centrum Terapii Holistycznych dr Holy, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a wszystkie kroplówki witaminowe przed podaniem,  konsultowane są z lekarzami, stosującymi zasady medycyny holistycznej.

Dobieramy więc odpowiednią ofertę dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Bierzemy pod uwagę tryb życia, aktywność fizyczną a także zawodową. Wśród Naszych pacjentów mamy seniorów, osoby dbające o siebie w ramach profilaktyki zdrowia oraz osoby chore. Kroplówki witaminowe  jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego w chorobach cywilizacyjnych i przewlekłych dają znakomite rezultaty https://drholy.pl/koktajl-witaminowy/

Jak to działa:

Omijając układ pokarmowy i dostarczając, za pomocą kroplówki leki, witaminy i minerały bezpośrednio do krwiobiegu, eliminujemy wpływ enzymów trawiennych. Oznacza to mianowicie dostarczenie organizmowi w 100% wartościowych składników, pozwalających na osiągnięcie najszybszego i najbardziej skutecznego efektu terapii. Substancje podawane we wlewach dożylnych w rzeczywistości  wchłaniają się natychmiastowo, co w konsekwencji powoduje że efekty ich działania są silniejsze i bardziej efektywne, niż na przykład klasyczne suplementy diety.

https://drholy.pl/kroplowki-witaminowe/klinika-witaminowa-opole/

W naszym Centrum równie ważne jak skuteczność terapii są:

Bezpieczeństwo kroplówki witaminowej:

Przed rozpoczęciem kuracji niezbędna jest konsultacja lekarska, oczywiście terapia jest dobierana indywidualnie;

Jakość:

Posiadamy status certyfikowanego podmiotu leczniczego, profesjonalny, doświadczony personel medyczny, korzystamy tylko z najwyższej jakości farmaceutyków ;

Pakiety: 

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z PAKIETU, który uprawnia do 10% zniżki na nasze usługi. Wpłacona kwota może zostać wykorzystana na wlewy witaminowe w okresie do 6 miesięcy od daty wpłaty i nie podlega ona zwrotowi.

Wygoda:

W Naszym Centrum wszystko znajdziesz  w jednym miejscu.  Poza  kroplówkami witaminowymi dodatkowo proponujemy także: terapie manualne,  masaże, terapię hipnozą.  Poza tym równie ważne porady dietetyczne, zarówno prowadzone przez Dietetyka klasycznego jak i też  specjalistę od Diet Ketogonicznych, ponieważ dajemy Naszym Pacjentom możliwość wyboru odpowiedniego dla nich sposobu odżywiania. W konsekwencji jeśli potrzebujesz przywrócić zdrowie lub zadbać o nie zanim się zepsuje w Naszym Centrum znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

https://www.facebook.com/holydoctors16