Grzegorz Marć

Grzegorz Marć

Od dawna interesuję się Terapiami Naturalnymi i filozofią wschodu. Przeszedłem wiele szkoleń i kursów w różnych zakresach Medycyny Naturalnej.

Profesjonalne szkolenia i kursu z hipnozy oraz hipnoterapii zaawansowanej, jestem również certyfikowanym praktykiem hipnozy konwersacyjnej jak i innych technik hipnotycznych oraz Nuczycielem hipnoterapii w https://akademiahipnoterapii.pl/

Szkolenia w różnych zakresach medycyny niekonwencjonalnej takich jak Terapia manualna kręgosłupa, głębokich masaży mięśniowo powięzionych, terapii Wisceralnej, terapie wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej takie jak Gua Sha i Jin Shin D

Jednak to nie dyplomy i certyfikaty czynią mnie skutecznym terapeutą, a umiejętności i doświadczenie.

Być może pojawi się pytanie: skąd taka wszechstronność? Otóż to zwyczajna ciekawość, lubię poznawać nowe rzeczy i jednocześnie chcę pomagać najlepiej jak potrafię. Być może i Tobie. Jednocześnie poznając różne rzeczy mogę ocenić co jest bardziej skuteczne. Mogę również łączyć różne metody i przez to uzyskiwać lepsze rezultaty. Zależy mi żeby pomóc dlatego używam całej swojej wiedzy i doświadczenia żeby uzyskać odpowiedni trwały rezultat.

Każdego pacjenta traktuję indywidualnie a moim celem jest jego dobro i zdrowie. Szukam przyczyn powstania dolegliwości, by jak najskuteczniej i najtrwalej doprowadzić do równowagi organizmu a więc zdrowia. Techniki, których używam, są całkowicie naturalne i dobieram je jak najkorzystniej dla pacjenta.

Nie leczę w pojęciu medycyny akademickiej nie stawiam diagnoz lekarskich nie wypisuje zaświadczeń itp. Zajmuję się przywracaniem równowagi organizmu i profilaktyką zdrowia.

USŁUGI PANA GRZEGORZA TO:

HIPNOZA OPOLE

TERAPIA MANUALNA KRĘGOSŁUPA OPOLE

TERAPIA MANUALNA BRZUCHA OPOLE

JIN SHIN DO OPOLE

RADIESTEZJA OPOLE