Hipnoza – Hipnoterapia

HIPNOZA

Zapraszamy Państwa na profesjonalne sesje hipnozy zaawansowanej, które odbywają się w centrum miasta Opole. Nasz Hipnoterapeuta przeszedł gruntowne szkolenia z zakresu hipnoterapii i hipnozy. Bez wątpienia hipnoza oprócz tego, że jest jego pracą jest również jego pasją.

Hipnoza z nami będzie całkowicie bezpieczna.

Terapia Hipnozą to skuteczna metoda na problemy, z którymi nie radzimy sobie sami. Hipnoterapia w Naszym wykonaniu daje rewelacyjne efekty.

Przed sesją hipnozy nasz hipnoterapeuta przeprowadzi rozmowę wstępną. Rozwieje wszelkie obawy i mity związane z hipnozą. Dowiesz się na czym będzie polegać sesja i jak współpracować z hipnoterapeutą. Terapeuta realizuje sugestie tak, aby Twoja podświadomość mogła dokonać pozytywnych odpowiednich dla Ciebie zmian. Hipnoza jest stanem całkowicie akceptowalnym przez osobę hipnotyzowaną. Dlatego istotnym jest żeby rozwiać wszelkie obawy przed nią i realizować sugestie hipnoterapeuty. Mianowicie osoba poddająca się hipnozie musi w pełni tego chcieć.

Sesja hipnozy polega na wprowadzeniu klienta w stan transu hipnotycznego.

W tym stanie uzyskujemy dostęp do konkretnych zasobów podświadomości, w których pracujemy z danym problemem na poziomie podświadomości. Dzięki temu dokonujemy trwałych pozytywnych zmian.

Nie jest to jedynie praca z objawami problemów, ale również niwelowanie ich przyczyn. Przy pomocy hipnozy nie chcemy jednak leczyć. Bardziej trafnym określeniem w tym przypadku jest wyrażenie samo uzdrawianie.

Chcemy nie tylko raz na zawsze pożegnać się z niepożądanym problemem czy stanem, by trwale zniknął. Chcemy też, aby w zamian pojawiło się coś dobrego, pozytywnego i odpowiedniego dla nas.

Z pewnością więc neutralizując przyczynę problemu dajemy mu odpowiednie bodźce i uruchamiamy naturalny proces samo uzdrawiania organizmu.

Hipnoza (hipnoterapia) niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości :

  • poprawia stan zdrowia psychicznego i fizycznego,
  • usuwa lęki i  fobie,
  • eliminuje błędne i nieodpowiednie nawyki i nałogi
  • pomaga zmienić wagę na odpowiednią,
  • może znacząco wesprzeć rozwój osobisty i dodać pewności siebie, rozwinąć asertywność i pomóc w prowadzeniu biznesu,
  • pomaga w poprawie relacji z innymi i wewnętrznie uspokaja
Dzięki hipnozie można dokonać ważnych zmian w sobie.

Już od pierwszego kontaktu możesz mieć pewność, że wszystkie przekazane terapeucie informacje są oczywiście poufne.

Hipnoza pomaga w leczeniu bardzo wielu grup zaburzeń takich jak np.

–  zaburzenia emocjonalne – depresja i skojarzone z nią stany, jąkanie

– stany lękowe – fobie, lęki społeczne,

– dolegliwości psychosomatyczne – astma, zaburzenia czynnościowe, alergie i inne,

– zaburzenia odżywiania – anoreksja, bulimia, otyłość psychogenna, napadowe jedzenie słodyczy, nałóg przejadania się, syndrom jelita drażliwego

– bezsenność, koszmary, lęki nocne,

– bóle – menstruacyjne, fantomowe, ból chroniczny, stresowy, ból i rozstrój żołądka, migreny, inne

– samorozwój – pewność siebie, wewnętrzny spokój, poprawa relacji międzyludzkich, poprawa relacji z dzieckiem, poprawa relacji z partnerem, samorealizacja, samoakceptacja, asertywność, hipnoza biznesu

– nałogi – tytoniowy, alkoholowy, uzależnienie od narkotyków, uzależnienie od hazardu itp.

– sesje doświadczalne – stwardnienie rozsiane, nowotwory

Zapraszamy na profesjonalne sesje hipnozy 🙂

https://drholy.pl/grzegorz-marc/

https://drholy.pl/hipnoza-opole/

 

Cennik i zasady zapisów:

Pierwsza sesja często trwa z rozmową wstępną  od 1,5 do 2,5 h –  koszt 600zł.

Każda kolejna sesja – 600 zł.

Częstotliwość sesji jest ustalana indywidualnie z terapeutą.

Zalecana przerwa między pierwszą a drugą sesją to od tygodnia do dwóch. Kolejne (jeżeli są potrzebne) mogą odbywać się co dwa tygodnie. Terapeuta może również zalecić sesję „kontrolną” po upływie ok. dwóch miesięcy bądź później.

W celu potwierdzenia wizyty należy uiścić opłatę rezerwacyjną w kwocie 300 zł. Opłata jest bezzwrotna i jest równoważna z potwierdzeniem rezerwacji terminu.

Hipnoterapia uzależnień – są to 4 sesje terapeutyczne, których koszt to 3000zł płatne z góry. Płatność z góry ma na celu wymuszenie nieodwracalności procesu. Osoba podejmująca się terapii musi zapisać się na nią samodzielnie,  terapie poprzedza tutaj konsultacja hipnoterapeutyczna, której koszt wynosi 100zł. Podczas konsultacji terapeuta stwierdza czy pacjent jest zdecydowany na wniesienie zmian w swoje życie. Po konsultacji dodatkowo następuje rezerwacja terminów na wszystkie kolejne sesje. W trakcie trwania terapii można zmienić tylko jeden z wyznaczonych terminów. Kwota wpłacona jest bezzwrotna.

Dane do przelewu:

Centrum Terapii Holistycznych dr Holy

Ul. Kołłątaja 10/2, 45-064 Opole

Nr konta: 22 1020 3668 0000 5102 0545 2380

IBAN PL22 1020 3668 0000 5102 0545 2380

W przypadku sesji przez Skype skuteczność jest na podobnym poziomie. Ważne jest, żeby zapewnić sobie odpowiednie, wygodne i ciche miejsce, gdzie nikt nie będzie w trakcie przeszkadzał. Najlepiej jeśli jest się w domu samemu, ale jeśli nie ma takiej możliwości to przynajmniej musimy mieć odpowiednie zapewnienie domowników, że będą cicho i nie będą przeszkadzać w czasie sesji.

Ważne! Podczas sesji muszę widzieć przynajmniej górną połowę ciała z jedną dłonią.

W przypadku sesji Skype obowiązuje u mnie także zasada płatności z góry przed ustaleniem terminu.

Dane do przelewu:

Centrum Terapii Holistycznych dr Holy

Ul. Kołłątaja 10/2, 45-064 Opole

Nr konta: 22 1020 3668 0000 5102 0545 2380

IBAN PL22 1020 3668 0000 5102 0545 2380

 

W celu uzyskania informacji na temat terapii uzależnień, zapisu oraz cen prosimy o kontakt pod poniżej podanym numerem telefonu

502-571-538 lub mailowo: centrum@drholy.pl

https://akademiahipnoterapii.pl/kursy/kurs-hipnoterapii-podstawowej/?gclid=Cj0KCQjwntCVBhDdARIsAMEwACn98mAikCS5NXiBQpoOR0zy0itA7Z-f0YVpTu6M6x5972w-QSFAvk8aAnEzEALw_wcB

 

 

Hipnoza Opole – Centrum Terapii Holistycznych Dr Holy

Hipnoza Opole – Hipnoterapia

HIPNOZA OPINIE

HIPNOTERAPIA

HIPNOZA NA ODCHUDZANIE