dr Holy

Katarzyna Kupisiewicz

Jestem Mistrzynią Reiki i praktykującą bioenergoterapeutka, adeptką Theta Healing i specjalistką metody samokontroli umysłu metodą Silvy. Przez ostatnie 20 lat aktywnie poszerzam wiedzę z zakresu medycyny naturalnej doradzając i pomagając swoim pacjentom. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do profilaktyki i leczenia, uważam, że tylko zaopiekowanie duszy, umysłu i ciała pozwala na osiągnięcie pełnej harmonii i co za tym idzie – zdrowia psychicznego i fizycznego.

W swojej pracy posługuję się wahadłami – szczególnie wahadłem atlantydzkim. Wykonuję autorski  masaż energetyczny z elementami terapii proponowanej przez Zdenko Domancica. Uzdrawiam poprzez zapewnienie swobodnych przepływów energii w naszym ciele oraz harmonizację centrów energetycznych. Służę radą i pomocą w zakresie połączenia medycyny akademickiej z medycyną naturalną. 

Z doświadczenia wiem, że każdy człowiek potrzebuje drugiego człowieka. Potrzebuje uważności,  rozmowy, dotyku. Czas spędzony na terapii energetycznej daje nam to wszystko, a dodatkowo odcina nas od negatywnych energii i potencjalnych wampirów energetycznych.