dr Holy

Dietetyka jest moją pasją. Zdrowie to wybór, a sport – sposób na życie.

Dietetyk pasjonat i sportowiec amator. Od przeszło 10 lat zajmuję się żywieniem i zastosowaniem diet w sporcie. Ponad połowę tego czasu spędziłem doradzając innym i osobiście doświadczając stanu odżywczej ketozy. Wiedza, doświadczenie i praktyka.

Specjalista w temacie diet ketogenicznych ze szczególnym uwzględnienie LCHF* w wersji paleo**. Na zamówienie zmodyfikuję Twój sposób żywienia pod dowolną z niskowęglowodanowych diet, wysokowęglowodanowymi nie zawracam sobie głowy. Chyba, że..

..jesteś sportowcem i zależy Tobie na poprawie wyników. Uwzględniając osobiste preferencje i wyznaczone cele zmodyfikujemy Twoją dietę dodając tzw. okienka węglowodanowe. Do wykorzystania w sporcie, a i poza nim warto dbać o elastyczność metaboliczną naszego organizmu.

Chcesz mnie poznać zanim się zdecydujesz? Zapraszam na całkiem nowy kanał na YouTube oraz stronę w serwisie Facebook.

https://www.youtube.com/channel/UClXI_jWEXiq8OEGe1nFq6UA

https://www.facebook.com/ketonatorre

Zdrówko!

 

*LCHF – z angielskiego Low Carb High Fat; wysokotłuszczowa, niskowęglowodanowa dieta będąca świetnym rozwiązaniem dla osób szukających prozdrowotnej diety ketogenicznej.

**paleo – dieta paleolityczna, dieta człowieka paleolitu; sposób żywienia bazujący na naturalnych produktach i nieprzetworzonej żywności. Bez produktów skrobiowych, z wykluczeniem wielu produktów charakterystycznych dla naszych czasów i, niestety, będących często źródłem naszych problemów zdrowotnych.

   

Konsultacje obejmują spotkanie (online i stacjonarnie) i są niezbędne przy układaniu indywidualnego planu żywieniowego. Obejmują wywiad, odpowiedzi na pytania, porady w temacie zdrowego odżywiania, kalibrację dotychczasowego sposobu odżywiania, analizę wyników itp.

Plany żywieniowe są układane w 2 formach: rozpisane dni bądź grupy posiłków. W niektórych sytuacjach (np. ketoadaptacja) skłaniam się ku rozwiązaniu pierwszemu, w innych do wyboru.

Prowadzenie diety to zapewnienie sobie dostępności dietetyka w razie potrzeby. Odpowiedzi na pytania, rozwiązywanie bieżących problemów, obowiązkowa konsultacja (w cenie) przynajmniej raz w miesiącu. Dietę prowadzę tak długo jak długo trzeba – miesiącami albo wcale.

Nie chcesz płacić, a jesteś zainteresowany tematem? Podglądaj mnie na platformie YouTube i w serwisie Facebook.