dr Holy

Czerwona koniczyna – suplement diety łagodzący objawy menopauzy

Czerwona koniczyna

 

Koniczyna czerwona, inaczej zwana również koniczyną łąkową, przez wielu traktowana jest jako uciążliwy chwast. Tymczasem roślina ta wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych, które od dawna wykorzystuje się w medycynie naturalnej. W świecie suplementów diety zaistniała szczególnie jako środek łagodzący objawy menopauzy. Stąd też często nazywana jest kobiecym ziołem.

 

Działanie koniczyny polega na regulacji stanu gospodarki hormonalnej kobiet. Podczas okresu menopauzy pojawiają się uderzenia gorąca oraz potliwość pojawiająca się w nocy. Aby temu zapobiec, zredukować natężenie i ilość takich objawów, można śmiało sięgnąć po suplementację koniczyną czerwoną. Jej działanie może także mieć wpływ na redukcję innych objawów ze strony menopauzy, jak zmienność nastrojów i problemy żołądkowo-jelitowe.

Regularna suplementacja ekstraktem z czerwonej koniczyny wpływa na:

 

  • Złagodzenie objawów menopauzy
  • Zdrowie kości
  • Wzmocnienie naczyń włosowatych
  • Prawidłowe funkcjonowanie serca
  • Zwiększenie elastyczności naczyń krwionośnych.

Czerwona koniczyna przynosi wiele korzyści dla naszego organizmu i warto ją zakupić aby samemu się przekonać jak wiele ma wspaniałych możliwości.

Zakupu można dokonać na stronie

http://www.supleplus.pl

Jeśli jesteś kobietą, która boryka się z objawami menopauzy warto również poczytać o właściwościach kremu z progesteronem:

https://drholy.pl/krem-z-progesteronem/