dr Holy

Kurs Malowania Mandali

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Kursie Malowania Mandali , który odbędzie się w piątek 11 stycznia 2019 w godz.18,00-20,00 w Naszym Centrum Terapii Holistycznych w Opolu.

Ucząc się tworzenia Mandali rozwijasz skuteczność, spontaniczność i otwartość w działaniu. Potrafisz w ten sposób kreować życie. Tworząc własną Mandalę otwierasz w Sobie głębokie poziomy swojego życia, które zostały przez Ciebie zapomniane. Możesz z Mandalą żyć radośnie, twórczo i w obfitości.

To rysunek na planie koła, tworzony w stanie medytacyjnym. Gotowa mandala odzwierciedla stan psychiczny autora, odkrywając między innymi to, co ukryte jest przed jego świadomością. Przemawia, podobnie jak sny, językiem barw i symboli. Po stworzeniu mandali możemy ją zinterpretować, patrząc na nią jak na obraz swojej duszy. Jednakże interpretacja taka nie jest konieczna, gdyż już sam proces tworzenia mandali jest terapią. Mandala porządkuje nasz wewnętrzny świat, pozwalając treściom z podświadomości przemieścić się w obszar świadomy. W ten sposób pomaga zrozumieć siebie i odnaleźć swoje miejsce w świecie zewnętrznym. Po jej stworzeniu poczujesz, że Twoje myśli są bardziej uporządkowane a Ty sam – zrelaksowany.

W trakcja warsztatów z Mandalą:

• Rozwiniesz kontakt z intuicją i wyższym Ja
• nauczysz się tworzyć intuicyjnie mandale dla siebie, swoich bliskich
• Odkryjesz własne talenty i swój wewnętrzny potencjał twórczy.

Koszt  100 zł.