dr Holy

Leszek Sochal

Jestem Dyplomowanym Masażystą, absolwentem 2 letniego studium medycznego oraz Chiropraktykiem, absolwentem Akademii Chiropraktyki Dr. Henryka Dyczka w Toruniu.

Należę również do Stowarzyszenia Chiropraktyków w Polsce. Moja praca opiera się głównie na terapii, której celem jest ustalenie optymalnego stosunku między funkcją stawów, mięśni i systemu nerwowego oraz efektu tych schorzeń na ogólny stan zdrowia. Staram się znaleźć źródło dolegliwości, następnie za pomocą odpowiednio dobranych technik i chwytów zniwelować je. W trakcie terapii bazuję na technikach masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, ortobionomii, manipulacji (przesunięcie stawów poza fizjologiczną barierę) oraz mobilizacji. Każdy zabieg dopasowuję indywidualnie do potrzeb pacjnenta, używając zarówno technik chiropraktycznych, powięziowych – rozluźniających jak i terapii punktów spustowych, w zależności od schorzenia, z którym się zmaga pacjent.

Zabiegi również obejmują program ćwiczeń terapeutycznych, edukację pacjenta, modyfikacje stylu życia. Istotnym elementem terapii jest ogólna, prewencyjna promocja zdrowotna i wczesny powrót do pełnej aktywności po wypadkach.

Działam skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie, posiadam wiedzę zarówno z fizjologii i anatomii, co pozwala Państwu oddać swoje zdrowie w dobre ręce.