dr Holy

Być może zastanawiasz się czy hipnoterapia hipnoza jest dla mnie. Otóż hipnoza na odchudzniewłaśnie że jest to dla Ciebie. Pamiętaj dokonujemy tutaj zmian na poziomach podświadomych. Po prostu nagle przestaje Ci smakować słodkie jedzenie i jeszcze masz z tego radość! Widziałem to już wiele razy jak to się wydarza. I musisz wiedzieć czytelniku że jest to dla mnie bezcenne kiedy to słyszę.

To moje paliwo, dla takich chwil jak TA to robię, daje mi to ogromną satysfakcje. Pieniądze to dla mnie wiadomo, potrzeba i ekstra bonus 🙂 Najważniejszy jest dla mnie efekt. Kiedy pacjenci mi opowiadają z radością o swoich sukcesach co się dzieje. Dlatego robię to najlepiej jak potrafię z mocnym nastawieniem na skuteczność i uzyskanie trwałego rezultatu. Mimo mojego już sporego doświadczenia w hipnozie. Szczególnie na odchudzanie bo w tym się właśnie specjalizację. Ciągle pacjenci mnie zadziwiają pozytywnie kiedy relacjonują mi często z radością co się dzieje po sesjach, oto kilka z tych relacji.

Relacja Pana Marka po sesji na odchudzanie

To jest niesamowite! 😉
Słodkie dla mnie nie istnieje
Po 20:00 nie jem wcale
Jem 3 posiłki dziennie poza tym nie mam potrzeby
Mogą osoby koło mnie jeść ciasto batoniki i mnie to nie rusza
Cola nie odczuwam potrzeby
Dużo intensywniej i wcześniej odbieram uczucie sytości
Mam potrzebę ruchu sportu
Mam uczucie że chudnę (radość)

Tak to właśnie wygląda. Wcześniej przed sesją hipnozy było tak że w sklepie Pan Marek nie mógł się powstrzymać przechodząc koło pułki z słodyczami, nie zdarzało mu się że odmówił będąc częstowany ciastem. Cola codziennie w ilości koło litra. Po godzinie dwudziestej wieczorne i nocne delikatnie mówiąc objadanie. Ciągle chodził głodny i podjadał co chwila. Ruchu praktycznie zero, Ciągłe uczucie przepełnienia i tycia.

Relacja Pani Anny – Odchudzanie hipnoza

Jak próbuje słodycze rozbieram smak na czynniki pierwsze czuje tłuszcz cukier hipnoza na odchudznieitp. nie smakują mi zamiast tego jem owoce. Smak słodyczy jest mi obojętny to mi przynosi satysfakcje, jest dokładnie jak chciałam :-). Naprawdę potrafimy siebie poustawiać jak chcemy, teraz otwieram barek z słodyczami zastanawiam się co zjeść i na nic nie mam ochoty zamykam barek
Zdrowo się odżywiam po prostu w naturalny sposób wybieram te zdrowe rzeczy.
Nie smakują mi słodycze jestem zachwycona !!!

Zgadnijcie jak było wcześniej 😉 zawróćcie uwagę że w przypadku Pani Ani nawet poczucie smaku się zmieniło zaczęła czuć jak naprawdę smakują słodycze bez zabarwienia programowo/nawykowego. Poczucie smaku na słodycze zostało zastąpione przez naturalne produkty takie jak owoce. Jak myślicie co Pani Ania trzyma aktualnie w barku?

stawiam na owoce 😉

Kolejna relacja Pana Michała

– jem zdecydowanie mniejhipnoza na odchudznie
– nie dotykam słodkiego
– jem zdecydowanie wolniej
– no działa! Naprawdę działa! (RADOŚĆ)
– jem w odpowiedniej ilości i czasie
– żona zauważyła zmianę i mówi że dużo się zmieniło

Po jakimś czasie pozwoliłem sobie dyskretnie zadzwonić do Pana Michała żeby sprawdzić po dłuższym czasie jaka jest sytuacja. Pan Marek zaczął od tego że nawet jednego cukierka od czasu pierwszej sesji hipnoterapii nie zjadł, powiedział z uśmiechem że wszystko działa nadal chudnie i jest bardzo zadowolony.

O taki efekt nam chodzi robimy wszystko żeby to nie było tylko odchudzanie ale żeby to była trwała zmiana, całkiem nowy sposób funkcjonowania. Tu nie chodzi tylko o nie jedzenie słodyczy fast foodów itp. czy żeby stały się obojętne. Zauważ czytelniku że przed sesją hipnozy słodycze, napadowe objadanie się jakimkolwiek jedzeniem było również, a raczej przede wszytkom odreagowywaniem na stres. Istniał błędny program – jedzenie mnie uspokaja. Program ten powstał gdzieś w przeszłości być może nawet w dzieciństwie.

W Hipnozie na odchudzanie nie tylko neutralizujesz ten program ale przede wszystkim wprowadzamy nowe sposoby na odreagowywania na stres, Jaki? Nie mam pojęcia 🙂 bo to TY odnajdujesz te sposoby to Twoja podświadomość je znajduje. Ma bardzo ważną wytyczną, ma to być odpowiedni dobry i zdrowy sposób odreagowywania na stres. Być może właśnie dla Ciebie 🙂
To naprawdę się tak dzieje, zaczynasz odreagowywać w całkiem nowy fajny odpowiedni sposób to może być cokolwiek pozytywnego, może to być aktywność fizyczna, spacer, podrapanie się w nos 😉 to może być wszystko co ma odpowiedni i pozytywny wymiar.

A oto kolejna opinia Hipnoza na odchudzanie Pani Joanny

Mogę podzielić się opinią z sesji hipnozy. Efekt przerósł moje oczekiwania. hipnoza na odchudznieSesja przeprowadzona profesjonalnie, nastawiona na mój komfort pod względem poczucia bezpieczeństwa- wszystko zostało przed sesją omówione, wyjaśnione krok po kroku jak będzie przebiegać sesja- nic więc mnie nie zaskoczyło. Co do efektów hipnozy, jestem pod wielkim wrażeniem siły hipnozy, jeżeli tylko chcemy zmienić coś w swoim życiu, w niewygodnych nawykach wystarczy „zaprogramować” siebie na nowo poprzez taka sesję:-). W moim przypadku problem z uwielbieniem słodyczy zakończył się po jednej sesji , wystarczyło w trakcie hipnozy wprowadzić sugestie, że słodycze są mi obojętne i rzeczywiście tak się stało 🙂 . Tak więc szczerze polecam gabinet Grzegorza Marć.
P. Joanna

Żródło opinia google – kliknij na link

Dokładnie tak to wygląda. Na początku pierwszej sesji Hipnoterapii omówimy problem określimy parametry z jakimi mamy pracować. Ile chcesz schudnąć, jak szybko chcesz schudnąć. Jak to sobie wyobrażasz to ważne, żeby to były Twoje parametry. Ustalamy to razem dlatego że to mają być odpowiednie zdrowe parametry dla Ciebie. Nie jest tu najważniejszy czas bo pamiętaj Ty się nie odchudzasz ty zmieniasz nawyki i odruchy. Na całkiem nowe przyjazne zdrowe wzorce a przez to chudniesz. Twoja nowa waga stabilizuje się trwale staje się nową normą w której funkcjonujesz. Samoakceptacja wzrasta a dzięki temu również pewność siebie. Zwiększenie pewności siebie wpływa często na lepsze relacje damko męskie większe sukcesy zawodowe czyli zwiększa się po prostu szanse lepszego rozwojowi osobistego. A więc pozytywną zmianę odczuwasz nie tylko w wadze! Ale we wszystkich aspektach swojego życia!

 

Jeszcze jedna opinia na odchudzanie tym razem Pani Agnieszki

Przy problemach hormonalnych, po ciąży i 30-tce bardzo dużym wyzwaniem hipnoza na odchudzniebyło dla mnie trzymanie prawidłowej wagi. Po kilku latach diet i zmaganiach z efektem jojo – waga cały czas stopniowo rosła, a motywacja spadała i porażki były coraz częściej. Dzięki hipnozie u pana Grzegorza to pasmo porażek jest już przeszłością! Już po pierwszej sesji (bardzo rzeczowej i profesjonalnej) zupełnie zniknęła chęć na słodycze, chleb i niezdrowe podjadanie oraz przekąski! Pojawiła się chęć do ćwiczeń. Genialne! Polecam z całego serca.

Źródło google – opnie kliknij link

Nie wierzysz że hipnoza działa?

A może byłeś ale nie pomogło?

Sprawdź mnie!

moja skuteczność jest na poziomie 95%

To oznacza że na 100 osób

AŻ 95 osiąga pełny sukces!

Odnajdź swoją ścieżkę do schudnięcia i zdobądź się na pierwszy krok i zacznij chudnąć tak po prostu 🙂

Zapraszam na Sesje

Grzegorz Marć

HIPNOZA OPOLE

SKUTECZNOŚĆ HIPNOZY

HIPNOZA OPINIE